Forum Bulgaricus
Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (http://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Tematy inne (http://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Hyde Park (http://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne (/showthread.php?tid=1282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - makej - 06-02-2020

Beata zobacz jakie są teraz ceny Huawei Mate 10 Pro bo się nie orientuję. Wiem, że już była 20 Pro i teraz jest 30 pro na topie ale jak pisze dżek to jest zakres cenowy powyżej 2k zł. Ja mam 10 Pro i jestem bardzo zadowolony szczególnie dlatego że ma optykę firmy Leica a to wszystkim fotomaniakom coś mówi. Nasz"były" użytkownik - Kocur z którym wylałem potoki słów a nawet morze na temat fotografii zna ten słynny frazes : "Co Leica, to Leica".
To czy teraz aparat jest 14 Mpix czy 128 Mpix nie ma już żadnego znaczenia, to przydaje się w dużych powiększeniach, takich 1m x 1,50 metra a takich nikt nie robi, ważniejsze jest w tej chwili powiększenie optyczne.
Rozpoznawanie przedmiotów fotografowanych czyli tzw. sztuczna inteligencja też działa bez zarzutu. Polecam.

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - myszabe - 06-02-2020

Dzięki za porady. Jeszcze się prześpię z tematem, ale skłaniam się do zakupu Xiaomi.

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - Slavekk - 07-02-2020

(06-02-2020, 21:23:39)igi123 napisał(a): Acha nie każdy model Xiaomi ma NFC, to ważne  jeżeli ktoś płaci telefonem tak jak kilku moich znajomych, mnie to nie jest potrzebne

W razie gdyby nie miał NFC, to możemy przejść do porad "jaki zegarek" Big Grin
Kupuje się zegarek Garmina/Fitbita i w aplikacji dodaje kartę do zegarka.
Płacić można zegarkiem, a w przypadku Fitbita także opaską Tongue

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - myszabe - 07-02-2020

A propos zegarka - tez polecam Garmina. Sama mam może nie najwyższy model Garmin Forerunner 35, ale jak dla mnie jest niezwykle trafiony. Nie najdroższy, (ok.400 zł) a na funkcjach do biegania a przede wszystkim na cardio sprawdza się znakomicie. Korzystam na crossie, rowerze stacjonarnym, zumbie i bieganiu. Do tego sterowanie muzyką nawet z Iphona. Niestety najbardziej wiarygodne liczenie spalonych kalorii dopiero z czujnikiem tętna (dodatkowy wydatek ok 200 zł).

Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - igi123 - 08-02-2020

Wracając do telefonów, podsumowanie ze stycznia
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-smartfony-do-1500-zl.html

Wysłane przy użyciu Tapatalka

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - dżek - 08-02-2020

Za dwa tygodnie premiera Xiaomi Mi 10 Pro. Fajny i wydajny telefon się szykuje.

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - egon - 08-02-2020

(08-02-2020, 17:09:23)dżek napisał(a): Za dwa tygodnie premiera Xiaomi Mi 10 Pro. Fajny i wydajny telefon się szykuje.

Dzek piszesz, ze fajny i wydajny- to moze zaczekam. Wczesniej moj wybor padl na HUAWEI P20 PRO lub P30.

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - Slavekk - 10-02-2020

Mi 10 Pro raczej się w twoim limicie nie zmieści...
Na dniach startuje sprzedaż Motorola G8 Power.
Podobno cena 999zł
Duża bateria i zoom na pokładzie.

Edit: to był limit myszy...Wink

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - arabela79 - 15-02-2020

My właśnie wczoraj kupiliśmy Xiaomi Redmi 8. Niebawem będę testować telefon na feriach nad polskim Bałtykiem. Więc dam znać jak z baterią i fotki też zapewne wyślę, bo też pod tym kątem patrzyliśmy Smile

RE: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne - arabela79 - 15-02-2020

Na chwilę obecną mogę dać przykładowe( w najgorszych warunkach zdjęcia) robione nocą, przy sztucznym świetle, pomniejszone dodatkowo przez Vibera, więc chyba tragedii nie ma (jeżeli chodzi o jakość Xaomi).
Przepraszam za tematykę  Big Grin

[Obrazek: 471c32fc4b994298.jpg]

[Obrazek: f7aeceb67709c183.jpg]

[Obrazek: 7b22a86fc528d51e.jpg]

Więc nie mogę się doczekać aż będę robiła zdjęcia przy naturalnym świetle.