Forum Bulgaricus
Sportowy Hyde Park - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (https://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Tematy inne (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Hyde Park (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Sportowy Hyde Park (/showthread.php?tid=141)



Sportowy Hyde Park - dżek - 25-05-2015

Tu dyskutujemy o sporcie, niekoniecznie bułgarskim.


RE: Sportowy Hyde Park - peter - 25-05-2015

niektórzy z Was pamiętają stary, dobry AC Milan z Van Bastenem, Gullitem, Maldinim, Bobanem - dla mnie na początku lat 90tych Rossoneri to był fenomen jak ostatnie lata Barcelona

do dziś pamiętam ( i od czasu do czasu obejrzę ) finał właśnie z Barcą z 1994 wygrany 4:0, co to był za mecz


RE: Sportowy Hyde Park - mastika_fan - 25-05-2015

Taa, kibicowałem wtedy Barcelonie ze słynną trójcą Koeman - Stoichkov - Romario


RE: Sportowy Hyde Park - peter - 25-05-2015

no mastika, tak mi przykro - mi zawsze brakowało Stoichkova w Milanie, zadziorny był cholernie


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 25-05-2015

Ekipę mieli niezłą Smile Co do obecnej Barcy to fakt wg, mnie najlepszy w tej chwili klub na świecie. Real blisko, a Bayern troszkę odpadł. Pamiętacie co "tymczasowy" Jupp Heynckes w zeszłym sezonie zrobił Smile? Guardiola miał ich wynieść na jeszcze wyższy poziom tymczasem, parę kontuzji: Bastian, Robben itd. i trochę się to wszystko rozjechało na koniec. Mistrza mają, ale raczej nie to był główny cel. Finał Ligii Mistrzów jak obstawiacie? Barcelona na papierze faworytem, ale z taką obroną jaką mają Bianconeri (6 bramek straconych w Lidze Mistrzów), nawet Messi i spółka mogą mieć kłopoty. Widowiska się raczej wielkiego nie spodziewam no, ale obym się mylił. Będę obstawiał under 2,5 u bukmachera Smile


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 26-05-2015

Wszechwładny Prezes Realu właśnie zwolnił Ancelottiego. No, ale kto bogatemu zabroni Smile ?
Ciekawe kto będzie następcą Włocha?
Niewielu jest wolnych trenerów z górnej półki. W tej chwili to odchodzący z Dortmundu Klopp i nie bardzo widać kogoś innego. No, ale z taką kasą może sobie wykupi jakiegoś trenera Smile? Pożyjemy zobaczymy.


RE: Sportowy Hyde Park - mastika_fan - 26-05-2015

Gdzieś mi mignęło, że Kloppa do Liverpoolu przymierzają Smile


RE: Sportowy Hyde Park - dżek - 26-05-2015

(26-05-2015,07:51:45)mierzey napisał(a): Wszechwładny Prezes Realu właśnie zwolnił Ancelottiego. No, ale kto bogatemu zabroni Smile ?
Ciekawe kto będzie następcą Włocha?
Niewielu jest wolnych trenerów z górnej półki. W tej chwili to odchodzący z Dortmundu Klopp i nie bardzo widać kogoś innego. No, ale z taką kasą może sobie wykupi jakiegoś trenera Smile? Pożyjemy zobaczymy.

Podobno już się uczy hiszpańskiego bo to jeden z warunków. Big Grin


RE: Sportowy Hyde Park - peter - 26-05-2015

Klopp jest cholerykiem - Real to przecież tykająca bomba nerwów, także mieszanka taka to jak wypić 5 espresso naraz

choć coś zaczynają mówić o sprzedaży unisex Ronaldo


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 26-05-2015

Podobno jest mocno brany pod uwagę Rafa Benitez. Zresztą wychowanek Realu, choć w pierwszym składzie nigdy chyba nie zagrał.

Niestety krótka edycja mnie "wywaliła" więc dopisek Smile
Przy okazji Lewandowski został wybrany do jedenastki kolejki na oficjalnej stronie Bundesligi. Głosowali kibice, jak znam życie to sporo naszych rodaków nie tylko z Niemiec brało w nim udział Smile
Jest tam też Robben - ostatnie parę kolejek leczący kontuzję, i Boateng, z którym na jednym z ostatnich treningów starł się Lewandowski, za co zostali karnie odesłani do szatni przez Guardiolę.