Forum Bulgaricus
Sportowy Hyde Park - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (https://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Tematy inne (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Hyde Park (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Sportowy Hyde Park (/showthread.php?tid=141)



Sportowy Hyde Park - peter - 22-06-2018

Coś z tym Soczi jest nie tak, nawet dziennikarze zaczynają przebąkiwać ze to nie był dobry pomysł - treningi ponoć są robione na 50% bo parno, gorąco. Z drugiej strony to ilu Polaków to tylu specjalistów . Ale szlag mnie trafia jak widzę grę naszych i patrzę na grę Chorwatów , Islandii czy Iranu - im się chce, mają kolektyw. Jak wczoraj Chorwat był faulowany to zaraz pół drużyny była przy nim, nie widziałem tego u Polaków . Jak dziś mądrze powiedział Szpakowski ( w odniesieniu do trenera Argentyny ) - to jest Mundial, największa imprez sportowa świata, tu nie ma wymówek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sportowy Hyde Park - bateniki - 23-06-2018

Jak się ciesze że Bułgaria niema na MŚ Smile


RE: Sportowy Hyde Park - dżek - 23-06-2018

Za dużo gry w reklamach a za mało na boisku.


RE: Sportowy Hyde Park - napoleon - 23-06-2018

Belgia jedzie po Tunezji jak czołg


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 23-06-2018

Belgia ma pakę jak niewiele drużyn. Pakę nie pojedyncze gwiazdy. Ja na nich mocno stawiałem już cztery lata temu. Teraz dla mnie jeden z faworytów. Teraz okrzepli i naprawdę każdy może się ich bać. Pewnie nie wyjdzie jeden mecz i po tak zwanych ptakach. Ale szansę na półfinał mają i to mocną. Co do Krychowiaka to niem wiem czy bym go na obronę nie wstawił? Odbiór nadal jakiś tam jest.


RE: Sportowy Hyde Park - Jaro - 24-06-2018

"I przyszła kryska na matyska" zobaczym jak to wyjdzie z Kolumbią. Niemcy po słabym meczu pozbierali się.


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 24-06-2018

Tak zostając przy piłce, ale tej spoza MŚ to jeden z ostatnich wywiadów Zlatana, którego uwielbiam:
- Zlatan, czy jakiś kraj arabski ma szanse wyjść z grupy?
- Nawet jeśli wsadzisz cztery kraje arabskie do jednej grupy, to żaden nie wyjdzie
Smile Smile Smile


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 24-06-2018

Szczęsny – Piszczek, Bednarek 96, Pazdan – Bereszyński 92, Góralski 92, Krychowiak, Rybus – Kownacki 97, Lewandowski, Zieliński 94.
W pierwszym meczu zagrali Ci, którzy wygrali eliminacje. Podobno to jest skład, który wygrał zgrupowanie. Obie drużyny nie mogą przegrać. Byle nie zagrały na remis na zasadzie teraz remis i w ostatnim meczu walczymy o wszystko. Piątka z rocznikami za nazwiskiem ma szanse na kolejne imprezy. Reszcie raczej trudno będzie. Może Grosik wpuszczony na trochę zmęczonych Kolumbijczyków przy jakimś remisie coś ukłuje. Cytując klasyka "Helena mam zawał" Smile


Sportowy Hyde Park - peter - 24-06-2018

Zawał przyszedł . Pacjent na intensywnej terapii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sportowy Hyde Park - mierzey - 24-06-2018

Operacja na otwartym sercu. Jakoś nie mam zbyt wielu argumentów na lepszą przyszłość w ty meczu Sad