Forum Bulgaricus
Obzor / Обзор - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (https://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Wszystko o Bułgarii (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Regiony, miasta, miejscowości (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Obzor / Обзор (/showthread.php?tid=50)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Obzor / Обзор - Saszka999 - 20-07-2016

No to my się kompletnie nie możemy zgodzić. Teokli odwiedziliśmy dwa razy, dwa razy jedzenie było fantastyczne, i na "pożegnalną" obiadokolację wybieramy się trzeci raz do Teokli...


RE: Obzor / Обзор - peter - 20-07-2016

a rakiję domaszną pijecie? wtedy wszystko lepiej smakuje


RE: Obzor / Обзор - ebyst - 20-07-2016

Raj na Tretij Mart nie ten jak dawniej? Szkoda.
Bo właśnie Obzor m.in. mam w planie w przyszłym roku.
Byłem 2 razy i był wtedy number one.


RE: Obzor / Обзор - mierzey - 20-07-2016

(20-07-2016,22:15:19)Saszka999 napisał(a): No to my się kompletnie nie możemy zgodzić. Teokli odwiedziliśmy dwa razy, dwa razy jedzenie było fantastyczne, i na "pożegnalną" obiadokolację wybieramy się trzeci raz do Teokli...

Nie wiem co jedliście ale jagnięcina to padlina.... drugi raz z rzędu i trzeciego nie będzie...
Jak macie czym to podjedźcie do Pri. I jeśli jagnięcina to tyle w temacie. Raj umarł i nie żyje od roku (tarator bez koperku w tym roku na pierwsze i surowe  kąski z kurczaka na drugie) upadek objawił się pierwszego dnia jak szefa (mokrą włoszkę) zamiast w mesiu na rowerze zobaczyłem....  , Złota rybka... taka trochę drewniana parę innych knajp .... nie to już inny kulinarny Obzor niestety. Pizzeria w rynku ... chamska obsługa i pizza ... średnio dobraSmile. I tylko Barba jakoś się trzyma. Fajna obsługa Smile w szczebrzeszynie itdSmile starszy kelner spłodził dziecko Smile, ale na polski dowcip wiedzą co powiedzieć Wink. I co polecę? Sacz - zajeb...ść, wątróbka pycha, wrzeciono i specjalność barba.... dobre niezłe żeberka, zupki pyszne tylko powiedzcie że gorące chcecie.
Kulinarnie tyle, ale na pytania odpowiem w razie czego. Rakija .... dziadek "umarł" ale jest nowa meta Smile
Dziękuję i dobranoc Smile
Aha w Barbie nie polecam ozorków. Trochę rozgotowana guma, ale akurat ich nie da się szybko przygotować więc wybaczyliśmySmile


RE: Obzor / Обзор - Saszka999 - 20-07-2016

Mierzey, byliśmy dwa razy u Pancha i dwa razy w Teokli. Siedzimy w Białej, więc i tak jeździmy. Zobaczymy, może jutro spróbujemy Barbę (jakoś nigdy tam nie trafiliśmy) - ale akurat sacz (świński, ale to chyba bez znaczenia) w Pri Pancho to jakąś wielką rewelacją nie był...


RE: Obzor / Обзор - mierzey - 20-07-2016

W Pri tylko jagnięcina i owoce morza(byle nie kotlety bo... trochę padlina...), W Barbie sacz drobiowy i jak lubicie Kąski (chapki) z kuraka dla dzieci i kobiet Smile wrzeciona albo specjalność barba dla faceta. Dużego Smile


RE: Obzor / Обзор - jacky6 - 21-07-2016

Dla nas kulinarny Obzor jest powrotem po prawie 9 latach.
Obeszliśmy sporo knajpek i od pewnego czasu zakotwiczyliśmy w Belli pri Toszko.
Nawet już trzecią rezerwację tam na dziś uczyniliśmy.
Nie mogę skojarzyć lokalu Pri Pancho i Teokli - kaj one są ?
Pizzeria / restaurant na placu Wolności to chyba jedyna czyniąca pizzę w piecu opalanym drewnem.
Smaczna średnio ale dlaczego rzucono ją nam na stół równocześnie z zupką ?



RE: Obzor / Обзор - mierzey - 21-07-2016

Pri

Teokli


RE: Obzor / Обзор - Saszka999 - 21-07-2016

(20-07-2016,23:20:15)mierzey napisał(a): W Barbie sacz drobiowy i jak lubicie Kąski (chapki) z kuraka dla dzieci i kobiet Smile wrzeciona albo specjalność barba dla faceta. Dużego Smile

Hmm... Kurę to mamy w domku Big Grin 
A co to jest te "wrzeciona" albo "specjalność barba"? Pisz pan szybko, ważą się losy dzisiejszej wieczerzy! Cool


RE: Obzor / Обзор - Bartek - 21-07-2016

(20-07-2016,19:12:55)mierzey napisał(a): Nie ma, (ja nie spotkałem). Aczkolwiek dziś po raz pierwszy większe fale, a szczypawiczki je lubią Smile ale wystarczy odejść od skupiska kamieni(pod nimi lubią przebywać, a fale je wypłukują), jakieś 200 m i jest spokój.

Dzięki za odpowiedź. W takim razie klamka zapadła i w środę meldujemy się na plaży Smile
Bartek