Forum Bulgaricus
Biała / Бяла - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (https://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Wszystko o Bułgarii (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Regiony, miasta, miejscowości (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Biała / Бяла (/showthread.php?tid=603)



RE: Biała / Бяла - tata - 30-06-2017

Zazdroszczę... Ja się tam zamelduję dopiero za 3 tygodnie...


RE: Biała / Бяла - marcys - 30-06-2017

tata nie ma czego zazdroscic..za 3 tyg ja bede w robocie a ty bedziesz sie przekladal na 2 bok by sie rowno zarumienil Wink ale fakt - jest MILO Smile


RE: Biała / Бяла - tata - 30-06-2017

Tylko dzięki tej perspektywie jeszcze "ciągnę" w robocie Smile Jak będziesz miał czas to nadawaj co tam nowego w Białej, czy są jakieś nowe knajpy, co się pozmieniało, no i jak dojazd na Karadere w tym roku!


RE: Biała / Бяла - marcys - 30-06-2017

dzis karadere odpuscimy..zara idziemy w miasto to pozniej lub jutro napisze co nowego, jak z cenami itp, itd co tam zapamietam oczywiscie Wink..na wieczor jestesmy juz z szefem umowieni na szopska, rakije i ryby wiec raczej jutro napisze Wink ale jak juz pisalem nie sadze by duzo sie tu zmienilo Wink jutro obowiazkowo z samego rana na karadere to dopiero bee wiedzial co i jak w tym temacie Wink


Biała / Бяла - rafal.jurusik - 30-06-2017

Do zobaczenia za tydzieńSmile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Biała / Бяла - marcys - 30-06-2017

na szybko powiem tak - w Byalej zasadniczo nic sie nie zmienilo, u gory Czernomorki za apteka byla buda z kebabami - nieczynna, w dole Czernomorki blidac w dol po lewej byla knajpa Orieha czy jakos tak - nieczynna..pozatym chyba bez zmian Wink Stara czemsza czynna ale nie bylismy..bylismy w knajpie Mexana na skrzyzowanii Czernomorji i Jordan noew i powiem tak - Szkembe najlepsze jakie jadlem chyba w calym zyciu..co do reszty to ceny srednio 20-30% nizsze niz Sozopolu..i tyle na dzis ..ide na Rakije Wink


RE: Biała / Бяла - makej - 30-06-2017

Pozdrów Byalą ode mnie, w tym roku Sozopol ale za rok...
Życzę przyjemności i miłego wypoczynku !


RE: Biała / Бяла - marcys - 01-07-2017

karadere zaliczona, jakis problemow z dojazdem nie mialem( ale w tym roku jechalem SUVem), wg mnie droga lepsza niz rok temu... miejscowi jak zawsze ta droge robia calkowicie cywilnymi wizami typu audi80 czy vw sharan 1gen z 6 osobami na pokladzie


RE: Biała / Бяла - wojtekpl - 01-07-2017

(01-07-2017,16:43:39)marcys napisał(a): karadere zaliczona, jakis problemow z dojazdem nie mialem( ale w tym roku jechalem SUVem), wg mnie droga lepsza niz rok temu... miejscowi jak zawsze ta droge robia calkowicie cywilnymi wizami typu audi80 czy vw sharan 1gen z 6 osobami na pokladzie

Eeee, Fiestą mk7 tam jeździłem i nie było problemów.


RE: Biała / Бяла - abiks - 01-07-2017

(30-06-2017,19:16:06)marcys napisał(a): co do reszty to ceny srednio 20-30% nizsze niz Sozopolu..i tyle na dzis ..ide na Rakije Wink

rok temu jak zawitaliśmy po Słonecznym Brzegu na 2 dni do Sozopolu to był szok cenowy, o ile taniej jest w SozoTongue a tu czytam że są jeszcze tańsze miejsca ^^