Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hotel krajmorie
#1
czy ktoś zna ten hotel  i co może o nim napisać
Odpowiedz
#2
Państwo, miasto? Smile
Odpowiedz
#3
Tu masz pare hoteli z tej burgaskiej dzielnici:
================================
https://pochivka.bg/semeyni-hoteli-kraymorie-t395

а tu i hotel o tej nazwie:
=======================
https://pochivka.bg/hotel-kraymorie-o10071
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#4
(26-02-2018,00:29:55)piotr.z27 napisał(a): czy ktoś zna ten hotel  i co może o nim napisać

Ten Hotel to obok dzielnicy Krajmorie na terenie bylego kempingu, znajduje sie lesie w okolicy cisza, spokoj, domki kempingowe i plaza. Sa dwie knajpy ( dojednej nieozna znalesc sobiemiejsce cale wojewodstwo tamprzyjezda) , a na plazy obok jeszcze kilka Nie spodziewaj sieluksosow lecz ciszy spokoju i dobrej cenie. Mozna zobaczyc zdjecia w linku od bateniki powyzej.
Odpowiedz
#5
dzięki za informację.Na stronie booking.pl hotel się prezentuje z bardzo starymi zdjęciami z 2012 roku.Dlatego mnie to zaniepokoiło-przez 5 lat dużo mogło się zmienić.Czy mogę się dowiedzieć czy byłeś w tym motelu(hotelu) i kiedy.
Odpowiedz
#6
W srodku nigdy nie bylem w ty hotelu, tylko z zewnatrz go znam . Nie lodz sie ze duzo sie zimenilo w ciagu ostatnich 5 lat. Sama informacja na stronie podanej przez bateniki , ze hotel daje poza sezonem lozka dla robotnikow w cenie 8 lv na dobe wiele mi mowi.
Ale jak pisalem wczesniej imejsce jest ciche i spokojne , tuz przy plazy... jezeli nie szukasz luksusow bierz go.
Odpowiedz
#7
Dzięki Przyjacielu za informację. Luksusów wielkich nie potrzebuję,aby łazienka i wc były w pokoju,oraz można by było przed dużym upałem się ukryć.Cisza i spokój też mi odpowiada.Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
co to znaczy Huh
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlote Piaski Hotel Kini Park egon 2 1,755 24-12-2020,00:43:16
Ostatni post: czes1
  Sveti Vlas - hotel Diveda jachoo147 0 3,113 12-06-2019,16:34:57
Ostatni post: jachoo147
  Hotel "okolice" Burgas primma 8 13,880 25-05-2016,16:34:33
Ostatni post: primma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości