Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale - jakie oglądamy?
#61
Vikingowie sezon 4 - wymiata jak poprzedni, kuźwa czemu w tamtych czasach się nie urodziłem ... hehe
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#62
I właśnie zasiadłem na kolejny odcinek
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#63
Jakis czas temu w tv leciał film World War Z, ogladalem gdzies od 35 minuty, zajaralem sie filmem niesamowicie, robiąc facepalm dlaczego tak długo po premierze dopiero trafilem na to. Może dlatego, że dotychczas obce były mi klimaty zombie, nie przepadam za horrorami, a po tym filmie spodziewalem się własnie czegoś typu głupawego horroru. Bylo inaczej. Od razu zaczałem szukać info czy przypadkiem nie krecą drugiej częsci. Innych podobnych filmów w klimatach post apokaliptycznych az trafilem na The Walking Dead.

Po dwóch pierwszych odcinkach bylem tak zajarany tym serialem, że nie mogłem przestać ogladać ;p teraz po dwóch tygodniach ogladania jestem na początku 4 sezonu. Serial poszedł troche w innym kierunku niz się spodziewalem, ale nadal z chęcia ogoladam kolejne odcinki, w sumie jest 6 sezonów i zapowiedziany siódmy. Co prawda po I, wg mnie znakomitym sezonem, bez słabego odcinka. II sezon bylo wiele dłużyzn i odcinki były przeplatane lepsze z gorszymi. III sezon zupełnie juz skupił sie na relacjach miedzyludzkich w warunkach post apokaliptycznych. Sezon 4... póki co cieżko mi ocenić.

Jesli ktoś lubi lubi tego typu filmy to polecam serial.
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#64
Breaking bad, dr house, dexter Wink
"Bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś" Mark Twain- pozycjonowanie pozycjonowanie niania kupa retro cegła


















Odpowiedz
#65
(24-03-2016,23:42:52)korni napisał(a): Breaking bad, dr house, dexter Wink

Dragon Ball Z Big Grin
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#66
tvp powtarza 1 sezon "pod prikritie". ciekawe czy kupili resztę
Odpowiedz
#67
Strażacy.
Odpowiedz
#68
dopiero wczoraj na canal+ pierwszy odcinek Mr. Robot - niepokojący jest aż do bólu
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#69
Mr. Robot jest wyśmienity, a właśnie rusza drugi sezon Smile
Odpowiedz
#70
chyba mnie zachęciliście do oglądania!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Filmy - co oglądamy dżek 318 117,381 25-03-2024,22:25:33
Ostatni post: dżek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości