Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale - jakie oglądamy?
Star Trek Discovery mam zaległe. Dziś nadrobię.
Odpowiedz
Wielkie kłamstewka, serial HBO. Ma być drugi sezon.
------------------------------------------------------
BG: 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 ... cdn.
Odpowiedz
Дървото на живота (Drzewo życia)
Bardzo dobry serial bułgarski.

"Drzewo Życia" to bułgarski cykl dramatów historycznych . Producentami wykonawczymi są Evtim Miloshev i Lyubo Neikov ze swoim nowym Dream Team Productions. "Drzewo Życia" emitowane jest w NOVA TV, będąc pierwszym bułgarskim serialem historycznym w nowej historii kraju. W serialu biorą udział najbardziej znani bułgarscy aktorzy. Reżyserem serii jest Todor Chapkanov, a odpowiedzialnym operatorem jest Lorenzo Senator.


Seria jest historyczny dramat rodzinny, którego akcja rozpoczyna się w 1908 roku niepodległość, a zakończył z bombardowania kościoła „St. King” w roku 1925. Akcja przedstawia historię zatłoczonym i zamożnej rodziny tle kluczowych wydarzeń historii bułgarskich. Wiele rodzinnych wojen i dramatów przeplata się w produkcji wśród członków rodziny.

W serii z wyjątkiem Hristo Shopov obejmować niektóre z najbardziej popularnych i lubianych aktorów bułgarskich, w tym Joseph Surchadzhiev Maria Kavardjikova Władimir Karamazow, Monyo Monev, Baszara Rahal, Koyna Ruseva Ivan Stamenov, Teodora Duhovnikova, Luisa Grigorova Vasil Bánov, Velislav Pawłowa .
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(30-01-2018,10:24:03)dżek napisał(a): Star Trek Discovery mam zaległe. Dziś nadrobię.

Po czwartym odcinku odpuściłem. Brak klimatu starych star treków.
Odpowiedz
Dom z papieru

Hiszpański serial, polecam!
Odpowiedz
Właśnie go zassałem ale z napisami tylko jest , dwa sezony , dziś pierwszy odcinek Most nad Sundem serialik Szwedzki
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Seven Seconds fajny serial z fajną obsadą. Trzyma w napięciu choć rozkręca się powoli. Dobra, nie spoileruję już więcej...
Odpowiedz
A ja dałam się wkręcić w oglądanie serialu sf "Czarne lustro". Intrygujący i dający do myślenia.
Odpowiedz
Szósty sezon Złomowiska i trzeci Przystanek Bieszczady.
Odpowiedz
Na Raszyn TV z żoną oglądamy "serial" lasujący mózg - Дом 2. Oglądasz i nie wierzysz,że to oglądasz )))) Big Grin Huh At At At
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Filmy - co oglądamy dżek 319 117,388 30-03-2024,18:12:05
Ostatni post: egon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości