Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
(26-01-2020,13:18:12)użytkownik_forum napisał(a): A może ktoś napisać jak wygląda dojazd z lotniska do Primorska transportem publicznym. Gdzie jest przystanek, dworzec, jaka jest cena biletów itp. Będę bardzo wdzięczny.

http://bulgaricus.pl/forum/showthread.php?tid=231
Odpowiedz
@uzytkownik_forum we wrzesniu 2019 z dworca lotniczego w Burgas przemiescilismy sie autobusem miejskim (koszt biletu od 1 osobę 1.5 lewa) do dworca autobusowego w Burgas. Z dworca autobusowego dojechalismy do Primorska busem( w lipcu kursuje dużo busow wiec dostaniesz sie bez problemu)- koszt biletu od 1 osobe- 7 lewa. Panowie kierowcy bardzo uprzejmi, sami zapakuja walizki do bagażnika. Z dworca autobusowego w Primorsku możesz wziąć taksowke, która zawiezie Was do apartamentu bądź hotelu ewentualnie jak niedaleko to na piechotkę z walizkami(jeśli sa koleczka). Jak znajdę czas to Ci napiszę jak dotrzeć z dworca lotniczego na przystanek- teraz czas do pracy[emoji12]
Ale też musisz wziąć pod uwagę to, że jeśli samolot sie opóźni( a czasami tak bywa choć tego nie życzę) - to musisz miec inne rozwiazanie np. Taxi. Nam sie udało, przylecielismy o czasie więc problemu nie było. Ale w przypadku opóźnionego lotu mieliśmy wziąć sobie Taxi bo wypożyczalnia samochodow na lotnisku juz nie rabotala( koniec sezonu).

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

W autobusie miejskim sprzedaje bilety Pan lub Pani, ktorzy dokladnie wiedza, kto nowy wsiadl i sami do Was podejdę. W busie do Primorska bilety można kupić u Pana kierowcy więc nie traci sie czasu [emoji7]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Dzięki koledzy. Autobusem wychodzi zdecydowanie taniej, więc chyba wybiorę ten rodzaj transportu. Jeszcze przy bukowaniu biletu dopytam ile hotel bierze
za usługę transferu, ale pewnie tanio nie jest. Dworzec w Primorsku leży 16 minut z buta (google maps) od hotelu gdzie prawdopodobnie się zakwaterujemy
więc damy radę (walizeczka kółka ma) Wink
Odpowiedz
@uzytkownik_forum my z dworca autobusowego bylismy zmuszeni wziac Taxi bo mielismy zabukowany wypoczynek w MMC. Wiec z walizkami nie bardzo na piechote, bo ogolnie bez walizek fantastyczny spacer Smile Koszt Taxi z dworca autobusowego do osrodka MMC to 10 lewa( takie sa ceny, ludzie swiadczacy uslugi tez musza zyc Smile ). Ale Wy macie niedaleko(16 min)- wiec spacerek wskazany Smile
Odpowiedz
(27-01-2020,00:17:42)egon napisał(a): @uzytkownik_forum my z dworca autobusowego bylismy zmuszeni wziac Taxi bo mielismy zabukowany wypoczynek w MMC. Wiec z walizkami nie bardzo na piechote, bo ogolnie bez walizek fantastyczny spacer Smile  Koszt Taxi z dworca autobusowego do osrodka MMC to 10 lewa( takie sa ceny, ludzie swiadczacy uslugi tez musza zyc Smile ). Ale Wy macie niedaleko(16 min)- wiec spacerek wskazany Smile

Dzięki egon za wskazówki. Dzięki Tobie i innym forumowiczom mam już przegląd możliwości. Najlepiej by było znaleźć kogoś do spółki na większego busa/taxi. Może ktoś na forum się do wakacji znajdzie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Darmowe WiFi w Primorsku dla Wszystkich

Darmowy internet dla mieszkańców i gości Primorsko

Urządzenia znajdują się w 10 punktach w Primorsko i Kiten, co wymaga przebywania w otwartych przestrzeniach publicznych. Bezpłatny szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny w obszarach wokół podejścia do północno-centralnej plaży, dworca autobusowego Primorsko, Muzeum Historii Primorsko, Ogrodu Morskiego, skrzyżowania ulic Perla i Iglika, centralnego placu w Primorsko, portu w Primorsko, placu przed burmistrzem Kiten i dworcem autobusowym Kiten.

Jeśli zdecydują się skorzystać z bezpłatnego internetu, będą musieli połączyć się z punktem o nazwie WiFi4EU, który będzie znajdować się na ich urządzeniach i połączyć się z nim. Wszystkie punkty mają tę samą nazwę i nie wymagają hasła.

Celem inicjatywy WiFi4EU jest nie tylko łączenie osób, ale także pomoc w kulturalnej i historycznej wymianie informacji.

źródło: primorsko.bg
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
Super info Smile
Odpowiedz
Witajcie moi drodzy miłośnicy Primorska! Tyle razy byłem w Primorsku ale nigdy nie potrzebowałem pożyczyć samochód na jeden dzień. Napiszcie aktualne w miarę informacje o wypożyczalni samochodów. Znalazłem post z 2017 roku, nie wiem czy jest to aktualne. Może ktoś wie o możliwości wypożyczenia w jakimś hotelu albo prywatnie. Dzięki za wszelkie informacje.
P.S. Chcemy zrobić wycieczkę ze znajomymi do Baczkowa a nie będziemy mieć własnego samochodu.
Odpowiedz
https://toprentacar.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B9/primorsko?hprm=XYxLCsMwDERPU-0CsrPoSouexBhLKYbYUW2F0Ns3hhZCd_N5M0fmp1jQ2KxK6yEzIRx_4bK18q049zQU2FuFUmwgrz1rkWoEvcR1DZdAd6UZoRuTR48T3id0pzVy7jY_8PzTbRBSL4SHMf4RiYU-
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Dziękuję. Ceny przystępne.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości