Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kavarma
#91
U nas dzisiaj na obiadokolacje kavarma. Zrobiłam ja w niedzielę wieczorowa porą. Wczoraj juz ja jedliśmy - smak rewelacyjny, ale dziś nabrała jeszcze lepszej mocy. Zrobiona porcja wystarczyła na 2 dni. Fotki nie będzie - limit


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Była już musaka, teraz kavarma, a w niedzielę bedzie sacz[emoji6]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#92
Jeżeli masz foto to wyślij do mnie .
Postaram się wrzucić .
Tzw pomoc sąsiedzka ?
----------------------------------------------------------------------------
BL Wink  2006 ,2008 ,2011 ,2016 ,2018 ,2019 ,2021 ,2022 ,2023 ...
Odpowiedz
#93
Fotka byla zrobiona w niedziele, ale skasowalam bo już przy relacji nie mogłam wysłać fotek. Ja bardzo szybko działam pyk i nie ma co zbedne. Ale jak zrobię w niedzielę sacza to nie omieszkam skorzystać z pomocy sąsiedzkiej[emoji6]. Trzymam Cię za slowo[emoji6]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze spytam sie koleżanki, do ktorej wysylalam sms może ona bedzie miała to podeśle [emoji7]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#94
Kavarma była u nas na weekend. Również z przepisu Kasi. 
Tylko zamiast pieczarek (uczulenie), daliśmy marchewki i musiałam dorobić bulion. Jednak pieprz, sól i czubrica to za mało, by dodać tej potrawie aromatu. A może wino było za tanie? Tongue
[Obrazek: 83639ec34c76e3bb.jpg]

Naczyniem niestety trzeba się dzielić, drugi był w planach zakupić teraz w Obzor, to musimy poczekać kolejny rok na zakupy...
Czy ten garnuch można wkładać do piekarnika, czy pieczenie stopi wzorek? Bo widziałam do pieczenia, ale typowe, chropowate naczynia.
Odpowiedz
#95
Można wkładać do nienagrzanego piekarnika i od temp. pokojowej zaczynać podgrzewanie do ok. 180 st. C[emoji6]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#96
Jak robie to naczynko wkladam wedlug rady mastiki do zimnego piekarnika i nastawiam temperature. Wzorki pozostana na miejscu[emoji6]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

@mastika_fan pisal, ze to przedluzy jego zywot[emoji106]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#97
Wlasnie koncze kavarme- jutro degustacja[emoji7]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#98
U nas dzisiaj kavarma- smakowo swietna. A na deser drozdzowka wlasnej roboty.[Obrazek: 454220aab322db5df9450d444776d6ef.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#99
Ładnie ale nie vege?
Odpowiedz
[emoji106]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości