Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
PlażowaliśmySmile Nie wiem jak pisać na priv

Chyba nie mam takiej opcji
Odpowiedz
U góry ( prawa strona PMs) .private massage


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
arturro, biwakowiczów nieco jest - właściwie to stanowią teraz większość Big Grin
Dziadka raczej nie będzie - już w zeszłym roku sprzedawał tam jakiś znacząco młodszy gość - może syn?
Odpowiedz
Zdjecie z portu w Bialej
[Obrazek: 20220905-162032.jpg]
Odpowiedz
Mnie w ubiegłym roku, a dokładnie 15 sierpnia zastały w tej miejscowości całkiem spore opady. Jak by mi ktoś powiedział, że w okresie wakacyjnym moze się to zdarzyć, to bym nie uwierzył. Nagrałem nawet krótki filmik. Dżek, jak możesz to proszę wrzuć go w tym wątku.
Odpowiedz
Mahony, dzisiaj wieczorkiem wstawię.
Odpowiedz
Obiecany filmik od mahony. Był mały problem bo teraz na YT utworzyli YouTubeShorts. Wywaliłem z linku słowo shorts i dopiero zadziałało.

Odpowiedz
Wspomnienia wracają. W trakcie pobytu 3 dni miałem czerwoną flagę. Ratownicy ostro wyganiali wchodzących do wody. Zauważyłem pewną zależności. Przy dużych falach woda moim zdaniem jest tak jakby cieplejsza.
Tak sobie tłumaczę, że fale mogą spychać ciepły prąd morski w kierunku brzegu. Zaznaczam, że jest to moje subiektywne odczucie, co nie znaczy że tak nie jest. Dżek, jak możesz to proszę wrzuć w tym wątku filmik pokazujący fale w Białej - czerwona flaga.
Odpowiedz
Odpowiedz
We wrześniu 2022 na Arapia mieliśmy podobnie, może nawet fale były wyższe. Pomimo zakazu bardzo dużo ludzi wchodziło do wody bo frajda z wysokich fal była olbrzymia. Ratownicy nie reagowali. U nas kobieca część postawiła szlaban, a tatusiowie jak najbardziej chcieli z dziećmi falowanej kąpieli Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości