Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy Leva na wybrzeżu
......BICIE PIANY..... TU PO TYLE TAM PO TYLE, TEN WIERZY TAMTEN NIE . Kurs waluty wszędzie może być różny jednak w banku najpewniej prosta zasada zapytaj kasjera o kurs i o prowizje przed wymianą waluty, a czasy wymiany na ulicy dawno minęły......... pozdrawiam
Odpowiedz
Niezupelnie bicie piany. Tablica ze zdjecia nie spelnia przepisowych warunkow i swiadomie wprowadza w blad.                                                                                                         Kantor, ktory pracuje uczciwie nie powinien  tolerowac krecacych sie naokolo waluciarzy, o ile nie jest z nimi w zmowie.

Zgodnie z przepisami na tablicy informacyjnej obowiazkowo musi  figurowac nazwa firmy, telefon osoby odpowiedzialnej za kantory, telefon do  urzedu podatkowego, gdzie mozna interweniowac lub zlozyc skarge. Powinien byc umieszczony rowniez kurs: kupna i sprzedazy.  Banalne, jednak kazdy powinien o tym wiedziec ! 

Change

Tak powinna wygladac tablica w  kantorze.  U gory jest nazwa  firmy, na dole  telefony do urzedu podatkowego  i  osoby odpowiedzialnej. 
Na zdjeciu jest  kantor w hotelu “Europa” w Slonecznym Brzegu, w  ktorym swego czasu pracowala moja corka.                                                                                      
Odpowiedz
(08-09-2015, 20:24:46)jons napisał(a): ......BICIE PIANY..... TU PO TYLE TAM PO TYLE, TEN WIERZY TAMTEN NIE . Kurs waluty wszędzie może być różny jednak w banku najpewniej prosta zasada zapytaj kasjera o kurs i o prowizje przed wymianą waluty, a czasy wymiany na ulicy dawno minęły......... pozdrawiam

jons jak bicie piany to się nie wypowiadaj w temacie - oprócz info o kursach, są tu też informacje na co uważać, czego unikać, np: prowizji itd., bank powiadasz ? - gdzie one są ?  raptem 30% miejscowości na wybrzeżu posiada banki,

ps: i wyłącz capsa, chyba, że nie dowidzisz
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
i tu temat się zaczyna i kończy pzdr
Odpowiedz
(08-09-2015, 20:24:46)jons napisał(a): ......BICIE PIANY..... TU PO TYLE TAM PO TYLE, TEN WIERZY TAMTEN NIE . Kurs waluty wszędzie może być różny jednak w banku najpewniej prosta zasada zapytaj kasjera o kurs i o prowizje przed wymianą waluty, a czasy wymiany na ulicy dawno minęły......... pozdrawiam

Jons nie do końca się z tobą zgodzę. Owszem w banku najbezpieczniej. Ale tak jak Peter pisze banku w Kamchiji nie znajdziesz i w wielu innych mniejszych miejscowościach również. A co gdy chcesz wymienić pieniądze po 17:00 lub w weekend zostaje kantor.

[Obrazek: SS852673.jpg]
Myślę, że to zdjęcie mówi wszystko o tym kantorze. Dwa miłe duszki - opiekunowie. I pan w kantorze może mówić i pisać dwie różne rzeczy. I nikt z nim nie będzie polemizował.
I dlatego właśnie dobrze, że jest taki wątek. Aby przestrzec innych, którzy nie mogą wymienić w banku.
Odpowiedz
proszę czytać ze zrozumieniem -pozdrawiam wszystkich fanatyków BAŁKANÓW

Peter sądząc po twoim wpisie pod tekstem z całym szacunkiem dla Ciebie i dla forum śmiem twierdzić że jesteś młodym bulgaricusem i jeszcze wiele przed Tobą w temacie BG,
dużo wiem o BG- jak co to pytaj jezdze do BG od ponad 20 lat pzdr
Odpowiedz
jons - tym bardziej powinieneś sobie przypomnieć jak to było gdy jechałeś pierwszy raz...

wiedzę czerpało się z przewodników marnej jakości, nie było takich platform do wymiany informacji jak chociażby nasze forum - dziś jest o wiele łatwiej a takie wątki jak ten są ważne, bo można stracić sporo kasy

jons - skoro jeździsz do BG od 20 lat, to chłopie gdzie twoje relacje ? gdzie posty w dojazdach ? miejscowościach ? przecież jesteś pewnie wypełniony po brzegi informacjami, o których tacy jak ja mogą tylko pomarzyć ? nie widzę takich informacji, może przeoczyłem ?

a w tym wątku masz najwięcej do powiedzenia...

ps: czy jestem młodym bulgaricusem ? a co to znaczy ? to wróżenie z fusów, ja śmiem twierdzić, że jesteś zakamuflowaną opcją niemiecką ( cytując klasyka ) z całym szacunkiem dla opcji niemieckiej
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Wymiana informacji. Jakich? Jak kupić winiete RO na necie czy może ile jest dziur na słowackich drogach. -pozdrawiam bez odbioru.

zaspokoję Twoją ciekawość -żadna opcja.
Odpowiedz
Change

Tak powinna wygladac tablica w  kantorze.  U gory jest nazwa  firmy, na dole  telefony do urzedu podatkowego  i  osoby odpowiedzialnej. 
Na zdjeciu jest  kantor w hotelu “Europa” w Slonecznym Brzegu, w  ktorym swego czasu pracowala moja corka.                                                      

Dzisiaj tablica w Hotelu Europa wygląda tak:

[Obrazek: 686642306b.jpg]

Odpowiedz
(09-09-2015, 18:59:05)jons napisał(a): Wymiana informacji. Jakich? Jak kupić winiete RO na necie czy może ile jest dziur na słowackich drogach. -pozdrawiam bez odbioru.

zaspokoję Twoją ciekawość -żadna opcja.

To, jeżeli będziesz oczywiście raczył, zaspokój moją i podejrzewam, nie tylko moją ciekawość: Po jakiego wała się tu zarejestrowałeś?
Odpowiedz