Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znikające posty, znikające wątki
#11
wszystko od wczoraj od późnego wieczora zalicza zwiechy i mam wrażenie, że zamiast szerokopasmowego netu mam przedpotopowe sdi w telekomunie
Odpowiedz
#12
(24-11-2015,12:41:24)sproket napisał(a): wszystko od wczoraj od późnego wieczora zalicza zwiechy i mam wrażenie, że zamiast szerokopasmowego netu mam przedpotopowe sdi w telekomunie

Sproket, mi od wczoraj poczta onetowska odmawia współpracy, proponuje przejście na format podstawowy a i tak się nie otwiera. Co więcej - zauważyłem, że po przejściu z onetu na bulgaricusa mam jaja: mimo zalogowania (muszę się logować za każdym razem) nie widzę części forum a próby napisania postu skutkują trzykrotnym ich powieleniem (mastika widział, zanim poprawiłem w edycji).
PS. Fajny avatar - a pisze Ci to dobiegający sześćdziesiątki fan ostrego rocka. Choć bogiem dla mnie pozostaną Zeppeliny...

Za chwilę będzie u mnie szaman od komputerów, świetny zawodnik, więc jeżeli coś szwankuje u mnie, będzie naprawione. Do jutra.
Odpowiedz
#13
(24-11-2015,18:03:17)kocur napisał(a):
(24-11-2015,12:41:24)sproket napisał(a): wszystko od wczoraj od późnego wieczora zalicza zwiechy i mam wrażenie, że zamiast szerokopasmowego netu mam przedpotopowe sdi w telekomunie

Sproket, mi od wczoraj poczta onetowska odmawia współpracy, proponuje przejście na format podstawowy a i tak się nie otwiera. Co więcej - zauważyłem, że po przejściu z onetu na bulgaricusa mam jaja: mimo zalogowania (muszę się logować za każdym razem) nie widzę części forum  a próby napisania postu skutkują trzykrotnym ich powieleniem (mastika widział, zanim poprawiłem w edycji).
mnie wszystko od wczoraj odmawia współpracy. muszę co chwila F5 wciskać, żeby się poprawnie strony ładowały, ale nie tylko mnie, bo koledzy potwierdzają, że im też sieć strasznie muli i szwankuje. więc nie wiem czy jest to problem z twoją maszyną, czy cała sieć się po prostu ślimaczy. czasy prostego html się już dawno skończyły. teraz jak podejrzysz źródło strony to kodu w niej tyle, że jakbyś chciał wydrukować, to by ci wyszła objętościowo mała encyklopedia pwn Wink
Cytat:PS. Fajny avatar - a pisze Ci to dobiegający sześćdziesiątki fan ostrego rocka. Choć bogiem dla mnie pozostaną Zeppeliny...
zwykły gradient + jakaś ramka później dodana. taka była potrzeba chwili, żeby od reszty facjat z zespołu nie odbiegało. no i trochę nieaktualny, bo sprzed grubo dekady. muszę odnowić Wink
Cytat:Za chwilę będzie u mnie szaman od komputerów, świetny zawodnik, więc jeżeli coś szwankuje u mnie, będzie naprawione. Do jutra.
przyjdzie magik to obada, ale raczej obstawiam ogólne problemy z siecią. z tymi dublami w postach to pewnie różnica między pamięcią przeglądarki a stanem na serwerze spowodowana przez opóźnienia w sieci i synchronizacja się rozjeżdżała.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości