Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzegam! Nie polecam! Odradzam!
#11
Wczoraj na Dunav- Most 2 zatrzymano minivan z polska rejestracja, w ktorym jechalo 2 Polakow.
Odkryto 20 kg narkotykow. Samochod jechal z Bulgarii do Polski.

info
Odpowiedz
#12
(25-10-2015,19:24:20)arka napisał(a): Witajcie!

Myślę,że taki wątek się tutaj przyda?! Naszło mnie znowuż po tel. rozmowie z Teresą Smile

Zaczynając:

SOFIA - Dworzec Kolejowy ЖП -Гарата: Odradzam korzystania z tzw pomocy niby Tur-informatorów romskiego pochodzenia! Ubrani są w odblaskowe kamizelki i grają głupa.

Ja tez sie podpisuje pod tym Arka
Odpowiedz
#13
Ja odradzam picie mastiki bez airan Rakii bez shopskiej sałaty i Piwa bez kebapcheta.
Odpowiedz
#14
Wreszcie ktoś trafił w sedno.
Odpowiedz
#15
(21-12-2015,11:51:09)orlinezze napisał(a): Ja odradzam picie mastiki bez airan Rakii bez shopskiej sałaty i Piwa bez kebapcheta.

ja piję rakiję jak wodę, choć z szopską może być Big Grin
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#16
ja generalnie odradzam zapijanie a doradzam zagryzanie Wink
Odpowiedz
#17
Sproket, szacunek za doświadczenie, moje jednak mówi mi że jak buja, a na morzu z reguły buja, to jednak lepsze jest zapijanie i to niestety wodą. Łatwiej utrzymać.
No i szacun dla Orlina za nauczenie nas picia airanu.
Faktycznie najlepiej gasi palenie rury, chociaż na początku mieliśmy poważne obawy. Teraz bierzemy kartonami. Na rejsie się przydaje. Woda też.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
#18
(21-12-2015,22:26:49)Hary66 napisał(a): Sproket, szacunek za doświadczenie, moje jednak mówi mi że jak buja, a na morzu z reguły buja, to jednak lepsze jest zapijanie i to niestety wodą. Łatwiej utrzymać.

no wodzie to się tak jakby nie pije a jeśli już się pije tylko po to żeby zwrócić to w takim razie po co w ogóle pić? Wink
Odpowiedz
#19
Osradzam Jedzenie kebapczeta i kiufteta w Restauracjii Happy ktora sie znajduje na przeciw Hotelu Sheraton i Cyrkwa SWeta Nedelya.Jezeli wypoiecie tam, za duzo to moga sprzedac zepsute towary.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polecam,Zachecam,Rekomenduje Ivan79 19 10,833 10-01-2016,09:10:15
Ostatni post: arka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości