Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Ty widzisz zdjęcia, bo jesteś zalogowany do dropboxa, ja i zapewne wszyscy inni widzą martwe linki

[Obrazek: xl_14825687eb6040ascreen.jpg]
Fanie mastiki,
to klapa kompletna, tego się zupełnie nie spodziewałem. Zobacz proszę czy wszystkie posty dzisiejsze w Biała i Biała-komunikacja są pozbawione zdjęć?
ano nie wyświetlają się.
(31-01-2016,00:38:50)mastika_fan napisał(a): ano nie wyświetlają się.

To super, na dziś mi starczy wrażeń a jutro będę musiał inaczej to robić. Ale moje zaskoczenie jest pełne, gdyby nie Twoje uwagi nie miałbym o tym zielonego pojęcia.
Dzięki.
Mack
Fanie mastiki,
czy Dropbox nie zajmuje się hostowaniem fotografii?
No ale po tym fatalnym rezultacie powiedz mi czy może być Fotosik.pl  ?
To przynajmniej jutro będę miał jakieś narzędzie.
Mack
Tak, z fotosika działa, poniżej masz przykład. Należy tylko pamiętać, że jest tam ograniczenie do 150 zdjęć z jednego IP.
Dropbox hostuje, ale jeśli masz wyłączoną opcję udostępniania plików - zdjęć i filmów, to efekt jest powyżej Wink
[Obrazek: b7f4e525de508d18gen.jpg]
Maciek wklej jeszcze raz wszystkie zdjęcia.
Bulgariusie, będę to robił dzisiaj.
Pozdrowienia.
Mack
Czajka, Mewa, widok na port, morze, Obzor, zimna Zagorka i riba na skara. Tu w dobrych warunkach odpoczywa się najlepiej w trakcie trudów może nawet 8 kilometrowej eskapady, trzeba to zmierzyć dokładnie. Oglądając zdjęcia menu restauracji widzę kolejny mój błąd. Otóż nie kałkan a lefer jest odpowiednikiem bułgarskim tasergala. Pamięć płata figle ale też trzeba uzupełnić, iż polegam tu na rozmowach z tubylcami, miłymi paniami w rybnych dwóch stoiskach przy ul. Ribarskiej w Obzorze. Z tym dogadywanie bywa różnie przy znajomości bułgarskiego i rosyjskiego na poziomie odbiegającym od pożądanego. Dlaczego tak nisko ceniliśmy naukę języka rosyjskiego w szkołach? To była zmarnowana szansa, jakich nie brakuje jak po czasie się pokazuje. Nauczycielkę miałem wspaniałą, wzorzec nauczyciela, któremu zależało by nas nauczyć.
A w Czajce jak już wspomniałem trochę nie tanio lecz ładnie. Parę zdjęć dla zaostrzenia apetytu.

[Obrazek: cd388dd70dd8b4bb.jpg][Obrazek: 5c1c10e377785bec.jpg][Obrazek: 714d273a445112bf.jpg]

W Czajce odpoczywa się i pożywia w miłym dla oczu otoczeniu. Patrzymy na przystań i Obzor w oddali.[Obrazek: 48c93fc1f3fab7f1.jpg][Obrazek: 1e3b18f853a7e7a3.jpg][Obrazek: a9d05e6d07e68e37.jpg]
[Obrazek: 241cd8706fb52765.jpg]

Biała jest odzwierciedleniem Bułgarii, może choć trochę w zasobniejszym częściowo wydaniu ponieważ tu lokowane są pieniądze zarobione gdzie indziej. Prawdziwsza, realna prowincja widoczna jest w Bani, po drodze do Nesebyru. Tu w Białej pieniędzy w betonie coraz więcej i szkoda...
[Obrazek: 7da7f525b9176375.jpg]

Nieczynne w lecie kino letnie ale za to inwestuje się wokół.[Obrazek: df5866dc4987e338.jpg]

Będzie zatem gdzie przyjeżdżać, miejsc noclegowych ogrom.
[Obrazek: 1fe8cafb8392c37b.jpg]

Ogrom lewa w betonie[Obrazek: d6fe04239b676619.jpg]

Hotel tuż przy głównym zejściu do plaży, na przedłużeniu Czernomorki.[Obrazek: cf1558278f721ba9.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości