Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczny Brzeg / Слънчев Бряг
#21
jacek dzięki za info, ale pytałem autora
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#22
(01-05-2016,15:37:38)1.vika napisał(a): Witam .
 Bułgaria dla mnie jest nową dystynkcją. Zawsze była Grecja, inne miejsca . W tym roku tak wyszło, opcja dla singla dobra, 2 tyg w Słonecznym Brzegu , hotel  Ivana Palace. Czemu nie?  Maj moze nie jest super fajnym miesiącem na Bułgarię  ale myślę, że nie będzie żle. Tak jak na wyspach Greckich tak i tu chcę spędzić czas aktywnie. Czytam  to  forum, jesteście kopalnią wiedzy,  ale mam kilka pytań. Na wyspach poruszam się zawsze quadem, jak to się ma w  Bułgarii? Mój plam ; Święty Vłaz i w drugą stronę do Sinemorec. Czy wypożyczyć quad, skuter a może autobusami?  jak to moze cenowo wygląda?Czy  w  dwa  - trzy dni  ogarnę temat . Myślałam o jednej dobie  w Burgas, chcę pobyć wieczorem w tym mieście, moze znacie tanią kwaterę ?  jak wygląda sprawa  wypożyczenia  rowerów miejskich w Burgas? Cieszę się na wyjazd,  mozecie udzielić mi  wskazóęk do poruszania się  w Bułgarii? Pewnie jeszcze zadam pytanie i dziękuję że jesteście.
Pozdrawiam Smile

W tym roku jest 40% więcaj turystów z Polski Smile
Przypadek?
O quadem zapomnij.Jak chcesz podróżować sam-skuter wystarczy.
W/g mnie naj-lepsza opcja to auto- może przy okazij jakieś singelki poderwiesz Smile
O kwaterach w Burgas kolega Orlin sie wypowie.Miśle że za 20-30 BGN znajdziesz coś przyzwoitego.
Prosze pytaj.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#23
(02-05-2016,00:43:28)bateniki napisał(a):
(01-05-2016,15:37:38)1.vika napisał(a): Witam .
 Bułgaria dla mnie jest nową dystynkcją. Zawsze była Grecja, inne miejsca . W tym roku tak wyszło, opcja dla singla dobra, 2 tyg w Słonecznym Brzegu , hotel  Ivana Palace. Czemu nie?  Maj moze nie jest super fajnym miesiącem na Bułgarię  ale myślę, że nie będzie żle. Tak jak na wyspach Greckich tak i tu chcę spędzić czas aktywnie. Czytam  to  forum, jesteście kopalnią wiedzy,  ale mam kilka pytań. Na wyspach poruszam się zawsze quadem, jak to się ma w  Bułgarii? Mój plam ; Święty Vłaz i w drugą stronę do Sinemorec. Czy wypożyczyć quad, skuter a może autobusami?  jak to moze cenowo wygląda?Czy  w  dwa  - trzy dni  ogarnę temat . Myślałam o jednej dobie  w Burgas, chcę pobyć wieczorem w tym mieście, moze znacie tanią kwaterę ?  jak wygląda sprawa  wypożyczenia  rowerów miejskich w Burgas? Cieszę się na wyjazd,  mozecie udzielić mi  wskazóęk do poruszania się  w Bułgarii? Pewnie jeszcze zadam pytanie i dziękuję że jesteście.
Pozdrawiam Smile

W tym roku jest 40% więcaj turystów z Polski Smile
Przypadek?
O quadem zapomnij.Jak chcesz podróżować sam-skuter wystarczy.
W/g mnie naj-lepsza opcja to auto- może przy okazij jakieś singelki poderwiesz Smile
O kwaterach w Burgas kolega Orlin sie wypowie.Miśle że za 20-30 BGN znajdziesz coś przyzwoitego.
Prosze pytaj.

 Dzięki za  rady.  Jak z wymianą kasy?  Ląduję w Burgas, wymienić więcej na lotnisku czy  w SB w banku?Trzeba mieć dowód, wypełnić jakieś dokumenyt?Z tego co piszecie kantory nie są szczęśliwa opcją. Szkoda, że quady nie, dobrze mi się nimi jeżdzi. czy muszę zostawić np kxero dokumentu (prawo jazdy, dowód ) przy wypożyczeniu skutera? Jakieś sprawdzone wypożyczalnie w SB lub Burgas?Moze orientacyjne ceny za dobę?  
Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Lotnisko nigdzie nie jest wyznacznikiem "dobrego"kursu także raczej tylko tyle co na lekarstwo , a szukać Banku. W ramach wypożyczalni Burgas będzie tańszy niż SB.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#25
W banku przy wymianie podawałem dowód osobisty.
pani z obsługi klepała w komputer dane i kwotę do wymiany, wydruk do podpisu i do okienka kasy.
Odpowiedz
#26
Hej
Mam pytanie do osób którzy byli już w Słonecznym Brzegu: Czy w Słonecznym Brzegu jest wypożyczalnia rowerów, jeśli tak to jakieś namiary?
Odpowiedz
#27
(20-05-2016,16:21:48)galin88 napisał(a): Hej
Mam pytanie do osób którzy byli już w Słonecznym Brzegu: Czy w Słonecznym Brzegu jest wypożyczalnia rowerów, jeśli tak to jakieś namiary?

W/g mnie to jest super bardzo nieoplacalne przedsiewzięcieSad

http://www.motoroads.com/bulgaria/sunny-beach-2015-shockblaze-s7-sl-105-bicycle-rental-bulgaria-973.aspx
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#28
Rowerem to dla mnie za gorąco w BG w lecie ale gusta są przecież różne. Ja co roku biorę sprzęt do biegania i po prostu nie daje rady. W tym roku też wezmę i może się przemogę...
Odpowiedz
#29
Ja tam lubię rowerem bo jestem niezależny jadę gdzie chcę, zwiedzam okolice Smile Często na wyjazdach wypozyczam rowerWink np wtedy ze Słonecznego pojade sobie do Obzoru
Odpowiedz
#30
Którędy? Bo drogą masz zakaz dla rowerków?
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości