Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszt urlopu w Bułgarii
#31
Witam

Jedziemy 2 dorosłych i 2 dzieci (14 i 10 lat )
Hotel wzięliśmy z all incl.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#32
(17-06-2015,19:57:38)xerth napisał(a): Witam

No to u nas będzie tak:

Hotel 14 noclegów - 1616 euro
Dojazd z noclegami - 2000 pln ( z górka zakładam )

+ to co na miejscu wydamy ale myśle ok 500 euro na jakieś dmuchańce, zakupy do domu itp

Pozdrawiam

No, cena kosmiczna!
Odpowiedz
#33
Witam

Zamkniemy się w 10k za 4 osoby więc znowu nie taka kosmiczna. Wiem że moglibyśmy taniej hotel brać jakiś inny ale to ma być urlop bez stresu i walki o jedzenie a gotować czy codziennie do knajp chodzić na wszystkie posiłki to nie za bardzo mamy chęć Smile

Nad naszym morzem ceny bardzo dobrych hoteli są o wiele wyższe wiec i tak jest dobrze Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Każdemu wedle potrzeb: dla mnie bez sensu jest biegać co kilka godzin do hotelu na posiłek. Po co - mam śniadania w hotelu, a pozostałe mogę zjeść kiedy chcę, gdziekolwiek.

Edycja.

no i dokładnie to, co dżek niżej napisał.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
#35
Jak na Bułgarię to kosmiczna ale kto bogatemu zabroni.
Odpowiedz
#36
Witam

W zeszłym roku byliśmy 2 tyg w hotelu Serenity Bay w Tsarevie a pózniej tydzień na apartamencie w Pomorie ( 3 pokojowy za 40 euro doba na starym mieście ) i musieliśmy się żywić na mieście a śniadania samemu robić ( zakupy w sklepie w pobliżu ) i niewiele się urwało z ceny hotelu na tydzień.

Jasne że każdemu według potrzeb i nie zrozumcie mnie proszę źle, cieszę się ze podpowiadacie też niektórym jak można fajnie i taniej niż w Polsce spędzić wakacje Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#37
My od paru lat mieścimy się w 4000zł za dwie osoby, pobyt na 12-14 dni.Jest to całkowita kwota wydatków, od a-z. Dojazd z reguły autokarem lub samochodem. W tym roku samochodem i myślimy że też spokojnie zmieścimy się w tej kwocie.Śpimy w hotelach 3*, jadamy na mieście. Typowe wakacje w fajnym ,ciepłym miejscu Wink
Odpowiedz
#38
xerth - twój koszt dla większości odwiedzających BG jest wysoki, bo część ludzi szuka właśnie w BG oprócz słońca i plaż, znośnych warunków finansowych podczas urlopu, porównując ceny BG do Grecji, Chorwacji czy nawet Polski - wypoczynek nad Morzem Czarnym wypada bardzo korzystnie, natomiast znam takie osoby, które były w BG i na 3 osoby wydały 15 tyś - można ? można, ale to już każdy robi jak uważa, grunt to naładować się pozytywną energią i wypoczywać jak najlepiej dla siebie !
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#39
(18-06-2015,13:28:10)peter napisał(a): xerth - twój koszt dla większości odwiedzających BG jest wysoki, bo część ludzi szuka właśnie w BG oprócz słońca i plaż, znośnych warunków finansowych podczas urlopu, porównując ceny BG do Grecji, Chorwacji czy nawet Polski - wypoczynek nad Morzem Czarnym wypada bardzo korzystnie, natomiast znam takie osoby, które były w BG i na 3 osoby wydały 15 tyś - można ? można, ale to już każdy robi jak uważa, grunt to naładować się pozytywną energią i wypoczywać jak najlepiej dla siebie !

No właśnie Peter o to w tym wszystkich chodzi Smile wiem ze można tanio ale można i drożej wiec do wyboru do koloru - najważniejsze by każdy był zadowolony Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#40
xerth nie przejmuj się...w tym roku ostatni raz zaliczysz all incl. Na miejscu obczaj sobie miejsce na następne wakacje, wejdź na recepcję, zapytaj o ceny, dojazd zorganizujesz sobie sam. I w następnym roku będziesz miał all inclusive własnej produkcji za pół ceny....tylko nie mów, że w przyszłym roku nie jedziesz już do Bułgarii. Każdy tak mówi, a potem znowu wraca...
Pozdrawiam myszabe - 2015 rok - piąty raz w Bułgarii.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Euro w Bułgarii Slavekk 16 849 14-12-2023,12:16:07
Ostatni post: primma
  Problem z przelewem do Bułgarii lubelak 12 6,520 30-11-2023,19:56:23
Ostatni post: Masodi
  Internet w Bułgarii. CarlosPL 298 192,229 29-11-2023,11:22:42
Ostatni post: Marek999
  Kursy walut według Narodowego Banku Bułgarii mastika_fan 53 92,068 08-08-2022,09:54:35
Ostatni post: Slavekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości