Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kavarna
#1
Witam czy ktoś może napisać mi parę słów o Kavarnie?Rozpatrujemy w tym roku urlop w tej miejscowości.
Odpowiedz
#2
Nie polecam
Odpowiedz
#3
Czes1 napisz chociaż czemu nie ...
Odpowiedz
#4
Zostałem wywołany do tablicy wiec pisze.
Ale zaznaczam ,iż to są moje spostrzeżenia, zupełnie inaczej  może ocenić ktoś inny.
Byliśmy w Kawarnie trzy badz cztery lata temu więc może sie coś zmieniło.
Pewne żeczy takie jak hotele ,apartamenty itd są różne zależy od Ciebie jaki wybierzesz i jest ok ,natomiast plaży ,wody w morzu ,miata sennego oddalonego od plaży ok 2km nie zmienisz.
Byliśmy w kilkunastu miastach nadmorskich i plażach w BG i niestety najniżej oceniam właśnie Kawarne.
Infrastuktura plaży ,czystość plaży piasku głęboki PRL a woda nietety mocno mętna.
Zaznaczam to jest tylko moje zdanie i odczucia,decyzje podejmuje kazdy sam.
Ale trzeba ustawić sobie piorytety ,żeby nie być rozczarowany.

I jeszcze jako potwierdzenie mojej opini ,że tam sie nic na plaży nie znienia zajrzałem na maps gogle-jest tak jak było.
Odpowiedz
#5
Ok,dziekuje za informacje.Rozgladamy sie narazie za jakas miejscowoscia w zeszlym roku Byala(tak sobie jesli chodzi o miasteczko)2lata temu Primorsko miasteczko ok,bez zastrzezen w 2011 Balczik milo wspominam.A moze jakies inne ciekawe miasteczko polecicie?Czekam na info.
Odpowiedz
#6
Anes popatrz w relacjach. Zwróć uwagę na Ahtopol, Sinemorec.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#7
Najbardziej znaną rzeczą w Kavarnie jest Kavarna Rock Festiwal. Sama miejscowość nie zachwyca a do plaży też jest kawałek. Jaka ona jest nie wiem. W pobliżu Kavarny leży Dalboka - farma małż z restauracją serwującą potrawy z tychże małż.
Odpowiedz
#8
W tym regionie moje ulobione miasteczko to Kranevo!
Plaża fajna/nie przypadkiem za komuni tu bilo dużo lagrów pionerskich/
Blizko masz do kurortów ZP i Albena.
Jak jesteszcie z autem to jest dobra lokacja.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#9
Ok dzieki,bylam w Kranievie,rzeczywiscie zapomnialam o tej miejscowosci.Dzieki
Odpowiedz
#10
Co roku jestem przejazdem w spiacej Kavarnie . Tam nie dzieje sie nic z wyjatkiem festiwalu. Jezeli ktos uwielbia totalny spokoj to miejscowosc jest idealna. Blisko jest do granicy z Rumunia Durankulak / Vama Veche, a tam sa juz tlumy ludzi. Do morza jest spory kawalek i autko musi byc. Osobiscie uwielbiam Balczik gdzie jest super.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości