Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
(17-06-2017,10:40:40)golibroda napisał(a): marcys - pierwszy link coś nie teges Smile

A pytanie z innej beczki.
1. parkowanie w Białej wszędzie bez opłat .... w tych lokalizacjach z plażami o których piszemy ?
2. A jak z bezpieczeństwem parkowania w nocy na ulicy, nie mam wewnętrznego parkingu .....

1. Parkowanie przy plaży głównej i na całej Czernomorce było darmowe
2. My byliśmy w Byala Home Apartmets, który ma podziemny parking ale miejsc w nim tyle co pokojów. Gorzej jak do apartamentów z 2 sypialniami przyjadą po 2 rodziny dwoma samochodami i wtedy robi się zonk. Parkuje się na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, dlatego też zdarzało mi się parkować na ulicy przed hotelem (dużo miejsc parkingowych) i nic się nie stało.
Odpowiedz
Dziękuję, zobaczę, gdzie zakotwiczę Smile
--
Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Odpowiedz
w Byalej nie ma platnych miejsc, z parkowaniem nie ma najmniejszego problemu, po prostu stajesz i juz..ptzynajmniej tak bylo do tej pory Wink bede tam za 5 dni to moge potwierdzic..narazie pozdrowienia z Sozopolu Wink
Odpowiedz
Pisz,pisz !!
--
Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Odpowiedz
Siemka, pytanko... co sądzicie o lokalizacji jak na mapie? Patrzyłem na GSV ale zdjęcia z przed pięciu lat więc pewnie się coś zmieniło. W szczególności interesuje mnie jakie dojście jak i sama plaża jest w pobliżu? Czy daleko jest do centrum wieczorem na spacer?
Interesuje mnie konkretnie poniższy apartament.

mapka
Fortuna Cape apartment
Odpowiedz
(25-06-2017,22:12:49)CarlosPL napisał(a): Siemka, pytanko... co sądzicie o lokalizacji jak na mapie? Patrzyłem na GSV ale zdjęcia z przed pięciu lat więc pewnie się coś zmieniło. W szczególności interesuje mnie jakie dojście jak i sama plaża jest w pobliżu? Czy daleko jest do centrum wieczorem na spacer?
Interesuje mnie konkretnie poniższy apartament.

mapka
Fortuna Cape apartment

No fakt, zdjęcia już mocno nieaktualne, dużo się pozmieniało ( czytaj: pobudowało) w tej części Białej.
Jeśli chodzi o tę konkretną lokalizację to do głównej ulicy - Czernomorki gdzie toczy się życie wieczorowo - nocne nie jest specjalnie daleko. Do głównej plaży trochę dalej ale jest zejście na północną część plaży całkiem blisko po stromych schodach po wysokim klifie i musisz mieć świadomość że w tej części najszybciej będzie cień jak pójdziesz na plażę zbyt późno.
Lokalizacja całkiem ok, w okolicy osiedla pobudowane przez Szwedów i Duńczyków.
Odpowiedz
Lokalizacja dobra... a okolica raczej hotele Rosjan. Szwedzi i Norwegowie są bliżej drogi do portu i stanowiska archeologicznego. Tutaj wystarczy pójść przedłużeniem ulicy z górki i będziecie na Czernomorce - droga zajmie 4 minuty. Jeśli na pierwszym skrzyżowaniu od hoteli skrecicie w lewo w przedłużenie ulicy Bratia Godpodinovi dojdziecie właśnie do tych stromych schodków na plażę. Jedyny minus to powrót z płazy pod górę, ale tak to jest w Białej Smile
Odpowiedz
Niestety ale Bułgaria dość niekorzystnie wyglada na GSV (przynajmniej te miejsca co ja przeglądałem). Zdjęcia chyba były robione zimą. To że mocno się zdezaktualizowały świadczy o dynamicznym rozwoju.
Dzięki Wam za odpowiedzi bo po GSV cieżko się zdecydować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Biała to specyficzna miejscówka, wszędzie jest pod górę Big Grin Ale ten apartamencik całkiem fajny, zwłaszcza jeżeli się znudzi plaża to mozna skorzystać z baseniku. Co do życia "nocnego" to raczej ta miejscowość kończy głośne rozrywki koło 22 Big Grin
Odpowiedz
melduje sie z Byalej Wink jakiegos wielkiego rekonensansu jeszcze nie zrobilem ale na pierwszy rzut oka nic tu sie od zeszlego roku nie zmienilo..parkingi free, gorna czesc Czarnomorki wyglada tak samo wiec i pewnie dolna bedzie yaka jak zawsze Wink w cieniu mamy +37 i jest totalny chillout Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości