Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sozopoł / Созопол
Ja byłem przejazdem na Duni. Jest pięknie, polecam!
Odpowiedz
Można jechać, jak jesteś w pobliżu:
[Obrazek: WP_20160808_11_45_58_Pro.jpg]
[Obrazek: WP_20160808_11_42_27_Pro.jpg]
[Obrazek: WP_20160808_11_18_14_Pro.jpg]

Takie ptaki tam latają:
[Obrazek: WP_20160808_11_33_27_Pro1.jpg]

Duni 08.08.16.
[Obrazek: WP_20160808_15_42_38_Pro.jpg]
[Obrazek: WP_20160808_15_42_45_Pro.jpg]

Zdjęcia robione telefonem oczywiście...
pozdrawiam Smile
BG: 11;12;13;15;16;17;19? hmmm... też nie?
Odpowiedz
Byłem. Piechotą drogą Via Pontika.
Odpowiedz
to koniecznie się wybiore na ten Nos Agalina ;P
Odpowiedz
Czy ktoś z Forumowiczów wie czy w Sozopołu jeździ jakakolwiek komunikacja? Jakie są ceny taksówek? (w Słonecznym B. były bardzo drogie) i jeśli ktoś wie gdzie wypożyczyć rower w Sozopolu?
Odpowiedz
galin88, tą Via Pontika jeździ taka niby kolejka jak w SB. Ceny raczej symboliczne. Co do taksówek to nie korzystam. Sozopol jest tak mały, że wszędzie piechotą chyba że mieszkasz na obrzeżach.
Odpowiedz
Witam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów był w Sozopolu i korzystał z aqua parku NEPTUN w Rawadinowo, podobno miał być w tym sezonie otwarty, ktoś potwierdza. Pozdrawiam
Odpowiedz
Aquapark „Neptun” w miejscowości Sozopol Ravadinovo oficjalnie otwiera w dniu 22 lipca. Poinformowano Gramofona.com kierownika Zamek Ravadinovo Yanko Krastev. Zjeżdżalnie w najnowszej atrakcji nad Morzem Czarnym będzie w liczbie 14, a cztery baseny.

Kompleks znajduje się amfiteatr i pole do minigolfa. Dostępne dla turystów będzie posiadać urządzenia, które będą służyć egzotycznych kuchni azjatyckiej i śródziemnomorskiej, Greek,. Zimne napoje, goście będą mieli 4 duże poprzeczkę.

„Bóg mórz” będzie oferować więcej lodów bar, obszar i sklepy z elementów plaży dzieci. Zespół animatorów, która będzie zabawiać dzieci i ich towarzysze będą z zagranicy.

Goście aquaparku zajmie angielskim, rosyjskim i bułgarskim personelu. Ratownicy w nowym kompleksie będzie 40. System zabezpieczeń w kompleksie będzie bardzo wysoki poziom. Park wodny znajduje się parking dla 3000 samochodów. Tam też są rozmieszczone kamery.

Przez zarządzanie atrakcji turystycznej zapewnia bezpłatny transfer dla gości przebywających na obwodzie do 40 kilometrów. Odwiedzający będą mieli bezpłatny dostęp do Internetu. Aquapark „Neptun” jest największym w okolicy i obiektów na Półwyspie Bałkańskim.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Czy dobrze rozumiem on bedzie przy zamku.
Odpowiedz
(16-07-2017, 11:20:10)Bulgarius napisał(a): Czy dobrze rozumiem on bedzie przy zamku.

Tu masz odpowiedź.
Ale się to ucywilizowało od czasu kiedy tam byłem.
pozdrawiam Smile
BG: 11;12;13;15;16;17;19? hmmm... też nie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości