Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sozopoł / Созопол
#11
[Obrazek: oW3AmiV.jpg]
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#12
(21-06-2015,19:14:43)arka napisał(a): [Obrazek: oW3AmiV.jpg]
Kocham Sozopol Big Grin w tym roku dziesiąty raz w Bułgarii, a w Sozopolu dziewiąty
Odpowiedz
#13
Darusek6

Na mój osąd 9 razy w jedno miejsce....... To trochę przesadnie dużo.
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#14
(01-07-2015,13:10:56)arka napisał(a): Darusek6

Na mój osąd 9 razy w jedno miejsce....... To trochę przesadnie dużo.

Ale jak kocha... Heart
Odpowiedz
#15
Byłem w Sozopolu. Ale polecam też inne miejsca w BG! W takim przypadku "zdrada" wskazana.
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#16
A powiedzcie mi gdzie można zrobić większe zakupy? Będę jechał z Burgas z lotniska do Sozopola. Czy po drodze jest jakiś market typu żanet? Będę wdzięczny za wskazówki.
Odpowiedz
#17
Po drodze z Burgas do Sozopola nie robiłem zakupów natomiast w samym mieście zakupy robię na tym grajdołku. Mnóstwo tanich alko, owoce, warzywa, spożywka. Pachnie późnym Żiwkowem ale nie ma to jak egzotyka:
tutaj zrobisz zakupy
Odpowiedz
#18
Ja tez tam chętnie zaglądam. Wszystko jest. W monopolowej hurtowni jeśli robicie większe zakupy można postarać się,żeby policzyli Was jako hurt.
Odpowiedz
#19
(01-07-2015,21:54:58)teresa napisał(a): Ja tez tam chętnie zaglądam. Wszystko jest. W monopolowej hurtowni jeśli robicie większe zakupy można postarać się,żeby policzyli Was jako hurt.

Tylko zdjęcie na street view z marca czyli nie ma tego klimatu! Cool
Odpowiedz
#20
Warzywa, przyprawy na kilogramy,mięso na grill,ryby,nabiał,chemia. Wszystko co potrzeba jest. Lokalizacja też ciekawą. Rzut oka na port.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości