Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rawda / Равда
#61
Dziś wieje i lampa zgasła[Obrazek: b7051e0f921d62212d3bff8aa085cb2c.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
#62
(01-08-2016,21:11:05)aekzal napisał(a): (...) wychodzisz z lotniska idziesz do ronda i tutaj masz przystanek (najtaniej) z którego autobusy odjeżdżają w kierunku Słonecznego Brzegu a więc również do Rawdy i Nesseberu. (...)

Czy można na tym przystanku wsiąść w dowolny autobus, żeby dojechać do Rawdy, czy w jakiś konkretny numer linii / przewoźnika?
Odpowiedz
#63
Numer 11

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
#64
Znalazłem fotkę. Ale patrz jak jedzie . Podają tylko o której rusza a nie kiedy będzie na danym przystanku. Trzeba patrzeć im więcej ludzi tym będzie szybciej autobus i jeszcze jak się pojawi taxi i namawia na kurs to za 1-2 minuty będzie autobus [emoji6][Obrazek: 8c4f4078fb6fc460bd50ebc7a8c47537.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
#65
26.07, Dni Rawdy:
[Obrazek: af0c0b71e31062bef258c3aec05017b6.jpg]

zdjęcie: na more w Rawda
Odpowiedz
#66
Witam
Może ktoś z Was się orientuje czy w okolicach Rawdy, Nessebyru jest mozliwość wypożyczenia na cały dzień jakiejś motorówki czy też jachtu ? Zaznaczę że uprawnienia posiadam.
Jeśli coś takiego jest dostępne to poproszę o namiary, ewentualnie o cenę.

Z gory dziękuję za odpowiedź  Smile
Odpowiedz
#67
(16-08-2018,12:49:42)Sebastian napisał(a): Witam
Może ktoś z Was się orientuje czy w okolicach Rawdy, Nessebyru jest mozliwość wypożyczenia na cały dzień jakiejś motorówki czy też jachtu ? Zaznaczę że uprawnienia posiadam.
Jeśli coś takiego jest dostępne to poproszę o namiary, ewentualnie o cenę.

Z gory dziękuję za odpowiedź  Smile
Zapytaj na przystani w Neseber i sw Wlas . Można wynająć, ale nikt ci nie da bez szkipera obojętnie jakie masz uprawnienia

Изпратено от моят T5 с помощта на Tapatalk
Odpowiedz
#68
Witam serdecznie.
Wyczytałem na forum, że w Rawdzie polecacie takie restauracjie jak :u Braci Serbów , Czuczura i Byczwata. Czy może ktoś mi podać lokalizacje tych restauracji. Zależy nam żeby było smacznie a niedrogo, no i regionalne bułgarskie potrawy.
Mieszkamy na ulicy Makedonia 59 w Hotelu Kirov. Wiem z forum że te restauracje również są na tej ulicy ale za cholerę nie wiem które to są. Jest ich tutaj mnóstwo jedna przy drugiej. Ciężko rozpoznać po tych bułgarskich literach która jak się nazywa.

Proszę o pomoc.
A może oprócz tych wymienionych powyżej jeszcze jakieś polecacie.
Odpowiedz
#69
Polecam Chuchurę ale to też zależy na kogo się trafi. My chodziliśmy ok. 14.30 , wtedy nie robią hurtowo tylko jakby się bardziej przykładają. No i Vili - blond-rudawa Pani która nas obsługuje w głębi knajpy - najlepsza.

wracając do lokalizacji - wpisz w mapach google Rawda Makedonia i pokazuje Ci te knajpy o których napisałeś.
Odpowiedz
#70
U Braci Serbów to jest raczej bar samoobsługowy. Ceny najniższe w Rawdzie. Płacisz przy kasie i bierzesz na tacę to co zamówiłeś. Problemem może być brak wolnych miejsc w porze obiadowej. Potrawy zrobione na niezłym poziomie chociaż petarda to nie jest. My tu parę razy jedliśmy i było super. Mieli najlepszą cacę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości