Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulinarne
Ech, nie wiedziałem gdzie dać, to mówię : w Lidlu ponownie można kupić ukraińską panierowaną słoninę (sało) 4.49 pln za 200 gram, wódki gratis jeszcze nie dają Tongue
Odpowiedz
Dzięki za info , ostatnio nie zdążyłem kupić , może tym razem się uda Smile
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Odpowiedz
Sernik z dynią, rewelacyjny[Obrazek: b2d2a55476ba3fe7d848c0bb44c2aa55.jpg]

Wysłane z mojego Neffos C5 przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Odpowiedz
Pięknie wygląda- to może podasz przepis

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A proszę
https://www.kwestiasmaku.com/przepis/sernik-dyniowy

Odpowiedz
(25-10-2018, 08:36:10)TomekT napisał(a): A proszę
https://www.kwestiasmaku.com/przepis/sernik-dyniowy

A dziekuje. Zrobimy na niedziele Smile
Odpowiedz
Dzisiaj na deser sernik z dynia, który wcześniej zaprezentował TomekT. Zmiany jakie wprowadziłam to: nie mialam ciastek ore, wiec spód jest na herbatnikach. Do sera oddałam miąższ z dyni hokkaido- kolor wychodzi intensywniejszy i nie trzeba go odciadkac z nadmiaru wody. Wierzch jest pokryty wytrawna polewa czekoladowa zamiast bialej czekolady z jogurtem( ktorej nie lubię, smak jednak może być ciekawy). Sernik upiekłem w tortownicy o średnicy 30 cm- bo takową posiadam, w przepisie jest podana średnica 24, ew. 26. Polecam ten przepis [Obrazek: b54da3d846ac21180dc112e7b0d8347e.jpg][Obrazek: 1efc231f8ced4d2e339d9a76429d1e33.jpg]

Odpowiedz
Przymierzam się do wykonania. Dynie przecież już mam!
Odpowiedz
Ociagalam sie trochę zupieczeniem tego sernika. Przeglądałam na internecie wiele przepisów i po analizie stwierdziłam, że ten przepis, ktory podał TomekT jest najlepszy

Odpowiedz
U nas dziś sarmi lub sarmale w kiszonej kapuście
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości