Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kupić waluty na wakacje?
Waluta kupiona w lepszych czasach, ale co po walucie jak granice zamknięte. Mój majowy wyjazd raczej nie dojdzie do skutku. Czy uda się w czerwcu???
Odpowiedz
(18-03-2020, 10:08:22)dżek napisał(a): Euro pnie się do góry. Kupiliście jakieś zaskórniaki?

Systematycznie po troszeczku od powrotu z BG (ojro) .

------------------------------------------------------------------------------------
BL Wink  2006 , 2008 , 2011 , 2016 , 2018 , 2019 - to ostatni raz ?
Odpowiedz
Trochę euro gdy spadło w grudniu, trochę dolarów bo się bujają wzgl. euro i już wymieniłem je na euro - wyszło w sumie taniej niż bezpośredni zakup euro Big Grin
Wirus dał mocno po głowie koronie czeskiej, więc kupiłem trochę zanim do mnie doszło, że zapłacony już wyjazd do Czech od 1 maja raczej nie dojdzie do skutku...Big Grin
Ale liczę, że za parę miesięcy korona wróci na dobry kurs do euro i wymienię....
Tutaj Revolut jest bardzo wygodny.
A wy gdzie kupujecie?
Bo dzisiejsze wypadki pokazują, że tanio się płaci na wyjeździe nie kartą o dobrych przelicznikach ze złotówki, tylko kartą do konta na którym leżą waluty tanio nabyte...
Odpowiedz
Złotówka prawie 2,30 za 1 BGN. Obrócil bim wszystko w zlotówki, ale w kwietniu trza placic podatki i...masakra Sad
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Ja wlasnie sprzedałem to euro co miałem. Obstawiam, że do sierpnia PLN się umocni.
Odpowiedz
Lubelak, chyba za wcześnie. Wzrasta cały czas.
Odpowiedz
(18-03-2020, 13:05:26)Slavekk napisał(a): ..... Bo dzisiejsze wypadki pokazują, że tanio się płaci na wyjeździe nie kartą o dobrych przelicznikach ze złotówki, tylko kartą do konta na którym leżą waluty tanio nabyte...

Z tym akurat nie mogę się zgodzić. Teraz akurat jest taka sytuacja o jakiej wspominasz, ale kto przewidział, że warto było kupić jakieś 3 tygodnie temu euro Huh Plan odkładania wcześniejszego jest dobry, czasami jest też taniej, ale równie dobrze taniej może być w momencie wyjazdu, więc wtedy bardziej się opłaca Rev bezpośrednio ze złotówki, niż waluty z karty wcześniej zakupione. Zresztą teraz też nie wiemy co będzie w lipcu, sierpniu.

Co do mnie, zapasu pełnego nie zdążyłem zrobić, tj. takiego, który pokryłby przynajmniej wszystkie noclegi i przejazdy Confused Confused No, ale teraz się tym nie martwię, bo i tak nie wiem jak sytuacja będzie wyglądała pod koniec czerwca i czy ktoś zwróci już poniesione koszty (ale to inny temat).
Odpowiedz
Euro 4.57 i idzie w górę

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jak pracowalem w Niemczach taka informacja to bardzo fajne brzmiala Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
No tak, bo mieszkasz częściowo w kraju gdzie jest sztywny kurs do euro a tam nie masz takich wachnięć

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości