Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złote Piaski
#1
Witam ,czy byl ktoś może w hotelu Gradina w Złotych Piaskach?Proszę o opinie,pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Ja też w tym roku mam zaplanowane wakacje w Złotych Piaskach mam pytanie o parking .
Czy jest możliwość parkowania auta gdzieś np.nie w centrum za darmo ,bez płacenia za parkowanie.
Odpowiedz
#3
Teraz możesz parkować bez problemu, ale w sezonie zapomnyj o tym!
Powinien sie ciesić jak wogóle znajdziesz miejsca Smile
Poszukaj hotel z własnym parkingu.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#4
Mam plan na pobyt końcem lipca a wynajęty apartament nie ma miejsca postojowego,dlatego każda informacja o sposobie parkowania ,a najlepiej parkowania na uboczu cz darmo jest dla mnie ważna.
Pytam dlatego iż w ubiegłym roku byliśmy w Słonecznym B. i nie było żadnego problemu z darmowym parkowaniem auta pomimo sprzecznych informacji na tum forum.
Odpowiedz
#5
Jest riziko -jest zabawa Smile
Kolego ZP to nie miasto gdzie jest centrum i uboczu, to jest kurort.
Nie można wogóle porówniwać z SB, który sie praktycznie jeszcze roboduwuje na zachód.
Moim zdaniem nic tam nie wykombinujesz, a jeszcze jest szansa sobie zepsuć wakacje.
Swoją droga- po co przyjeżdać autem i sie martwyć gdzie zaparkować?
Jedyne co mogę ty poradzić- poproś własciciela apartamentu że by ci coś znalazl na wsi.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem szansa na znalezienie bezpłatnego parkingu w tym rejonie i w tym terminie są niewielkie. Ale cuda się zdarzają. Więc szukaj.
Odpowiedz
#7
W ZP bylismy w 2010r w lipcu- ludzie mieli problemy z parkowaniem swoich aut. Graniczylo z cudem znalezienie wolnego miejsca nawet na platnych parkingach. Jednak to bylo pare lat temu.
Odpowiedz
#8
W 2013 zostawiłem auto przy Aquaparku w ZP i poszliśmy korzystać z tych atrakcji. Znajomy, który nie lubi tego typu uciech, w tym czasie pojechał drugim autem do centum i tam po basenie mieliśmy się spotkać. Okazało się że objechał wszystko i wrócił na parking Aquaparku i stamtąd pieszo poszliśmy coś zjeść i rozejrzeć się po miejscowości.
Odpowiedz
#9
(14-01-2019,13:49:06)makej napisał(a): W 2013 zostawiłem auto przy Aquaparku w ZP i poszliśmy korzystać z tych atrakcji. Znajomy, który nie lubi tego typu uciech, w tym czasie pojechał drugim autem do centum i tam po basenie mieliśmy się spotkać. Okazało się że objechał wszystko i wrócił na parking Aquaparku i stamtąd pieszo poszliśmy coś zjeść i rozejrzeć się po miejscowości.

W 2016 natomiast zostawiliśmy auta za Hotelem Admiral. Parking niby hotelowy ale ogólnodostępny, jest bramka, pobiera się bilet i przy wyjeździe płaci. Nie wiem czy to jeszcze tak prosperuje , wtedy było dużo wolnych miejsc choć to pełnia sezonu (lipiec).
Dokładnie w tym miejscu: https://www.google.pl/maps/@43.287702,28.0442762,3a,75y,55.46h,78.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1sfgnhTNucx9jMdbjpryZsvg!2e0!7i13312!8i6656

W obu przypadkach byliśmy przejazdem w Złotych Piaskach bo to nie nasze klimaty Smile
Odpowiedz
#10
To ok, a jaka była cena za parkowanie. Może jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenie w temacie parkowania w Złtych Piaskach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości