Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczny Brzeg / Слънчев Бряг
Pierwszy raz wybieram się do Bułgarii (wcześniej zawsze wybierałem Chorwację).
Będzie to hotel Tarsis w Słonecznym Brzegu MAPA GOOGLE
Chciałbym Was zapytać jak to jest z plażami w SB, a w szczególności tymi najbliższymi tego hotelu - czy są to plaże publiczne czy prywatne?
Gdzieś spotkałem się z opiniami że plaże do 30m od wody są "prywatne" są tam rozłożone płatne leżaki i parasole - rozłożenie się tam powoduje że pojawiają się ludzie którzy chcą opłaty za plażowanie.
Czy to prawda?
Które fragmenty tej plaży (bez opłat,)polecacie dla rodziny?
Strona booking oferuje taxi w cenie 110zł za transport z lotniska w Burgas (jesteśmy 5-osobową rodziną) - chyba nie będzie lepszej opcji o godz 23 kiedy mamy przylot?

Przeglądam właśnie cały ten wątek, ciekaw jestem na co zwrócić uwagę przy pobycie w Słonecznym Brzegu czy w ogóle w Bułgarii, byłbym wdzięczny za wszelką pomoc Smile
Odpowiedz
Parasole wbite na stałe są z reguły płatne. Ale w tym roku w wielu miejscach są zmniejszone opłaty, nie wiem czy to dotyczy też tej plaży najbliżej Ciebie, pewnie tak. Swój parasol możesz wbić za darmo między strefami z płatnymi parasolami, najlepiej zrobić rekonesans w pierwszy dzień, to się sam zorientujesz co i jak. Są jeszcze parasole " knajpiane" czyli za ileś tam zamawiając w barze i możesz się opalać cały dzień, pewnie w Chorwacji też takie spotkałeś, tylko ceny w BG są zdecydowanie niższe. Przynajmniej takie powinny być SB to miejsce typowo turystyczne, nie ma dużo wspólnego z pozostałą częścią wybrzeża Ten rok jest jednak inny od pozostałych, np. nie ma na razie rosyjskich turystów bo do końca lipca mają zok.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości