Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjazd do Włoch, Gargano, czerwiec
Cześć

Planujemy wyjazd na półwysep Gargano. Termin około 10 czerwca, powrót około 20 czerwca.
Okolice Vieste. Ośrodek typu village - domki 4 - 6 osobowe, pełny aneks kuchenny, taras, basen, 100 m do plaży itp.
Koszt za domek 4 os : około 320 Euro za 7 nocy.
My: 2 os + córka 16 lat.
Mamy auto 5 lub 9 os. Można jechać na kilka samochodów lub możemy zabrać kilka osób.
Trasę znamy, byliśmy już w tych okolicach kilkakrotnie.

Jeśli jesteście chętni na małą przygodę, to piszcie tu lub na priv.

Pozdrawiamy
Odpowiedz
Costa a do Bulgarii w tym roku jedziecie

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Hej

To zależy do pracy. Być może w sierpniu lub wrześniu.
Zawsze jeździlem w lipcu ale w tym roku za dużo wszystkiego mam na głowie i trudno mi planować z wyprzedzeniem.
Jak się zdecyduję, to będzie "szybka decyzja" i ruszamy. I raczej nie będzie to SB. Byliśmy tam już 6 razy, w sumie niecałe 3 miesiące pobytu Smile więc trochę tego było, narazie wystarczy SB.
Teraz chcę wybyć na tydzień do Włoch, więc pytam czy ktoś z Was byłby chętny. Wstępnie widzę, iż między 10 - 20 czerwca mam trochę wolnego.
Co mogę powiedzić o Gargano ... hmm ... jest pięknie. Byłem tam dwa razy na dłużej. W czerwcu temp. dochodzi do 27 st. Morze jest już w miarę ciepłe. Miasteczko urokliwe z białymi domkami. Generalnie bardzo fajne miejsce.

Jeśli ktoś jest chętny, to serdecznie zapraszam, może być więcej osób, wszystko mogę dograć. Trasę ogólnie znam, kilka razy już Włochy przejechałem, więc większych obaw nie ma.
Jeśli ktoś nie jeździ autem to samolot też jest. Lotnisko Bari, a ja mogę podjechać odebrać, wszystko do ustalenia.

Pozdrawiam
( ps. widzę, że zdjęcia się nie wyświetlają, ktoś wie dlaczego ?  wczoraj je widziałem a teraz nie ? )
Odpowiedz
Taki hosting.
Odpowiedz
No pięknie, córkę od szkoły odrywacie
Plusik za chęć organizacji takiego wyjazdu!
My z Wami zawsze chętnie, niestety na ten rok już za dużo tego dobrego mamy zaplanowane.

Pozdrowienia dla rodzinki.
Odpowiedz
Rewelka pomyslimy o Twojej propozycji Smile

Jest pieknie
Odpowiedz
A dzięki, u nas  w porządku.
Śliczne zdjęcia, chętnie bym pojechał, no ale nie da rady. Może następnym razem.
W sumie jakby zacząć już planować to może za rok by się udało Wink

Resztę napiszę na priv, żeby nie zaśmiecać.
Odpowiedz
ven >> odpisałem na priv

egon, zastanówcie się.

Wczoraj mi potwierdzili cenę : 300 Euro z wszystkimi opłatami za 7 dni za domek. Czyli nawet trochę mniej niż wcześniej sam sobie wyliczyłem.
Ja mam trasę około 1700 km. Można to zrobić na jedno podejście z małą przewą ale można też rozbić na dwa.
Wtedy dojdzie koszt postoju ale można ominąc część autostrady między Udine a Rimini i tym samym jaieś 20 Euro się jest do przodu ( w jedną stronę ).

Wszystko do ustalenia, ja jestem otwarty na sugestie.
Jest jeszcze kilka domków wolnych ( z tego co pytalem ) więc można zabrać z sobą jeszcze kilka osób.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Szkoda, że już mamy zorganizowane wakacje bo w tym roku "odpuszczamy" Bułgarię ale zdążyliśmy załatwić dwa inne wyjazdy.
Oferta i cena kusząca. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Hej

zdaję sobie sprawę, że trochę późno piszę, ale ... tak mi się praca poukładała.
Trudno jest czasem wszystko zgrać od razu.

Może jednak ktoś się zdecyduje ? Jeszcze kilka dni mam czasu, aby potwierdzić rezerwację.

Jeśli dla kogoś stanowi problem trasa - koszt, to tak jak pisałem wcześniej - można się do nas dołączyć.
Nas jest 3 osoby a auto jest 9 os ( 4 rzędy ), więc miejsca nie brakuje. Dwa bagażniki dachowe po 500 L każdy, więc torby też się zmieszczą, gdyby ktoś pytał.
Kwestia ustalenia szczegółów.

To kilka fotek z Gargano z ubiegłych lat :

Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości