Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjazd do Włoch, Gargano, czerwiec
witam, ładnie to wygląda, tylko ten rok szkolny
Odpowiedz
Cześć wo

Cytat:tylko ten rok szkolny

to już prawie zakończenie roku. Oceny praktycznie wystawione a powrót w sam raz na rozdanie świedectw Smile
Między 10 a 20 czerwca niewiele się już dzieje, chyba że ktoś sporadycznie musi coś nadrobić. Zawsze można też wcześniej więcej pracy włożyć aby później miec czystą sytuację. Jest to do wykonania.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak wybiegając trochę w przyszłość, gdyby w tym roku się nie udało, albo gdyby się udało i miała być powtórka.
W 2019r. Boże Ciało jest 20.06, więc pewnie 19.6 będzie rozdanie świadectw. Jakby jechać od soboty 15.06 to już w szkole zupełnie nic się nie dzieje. A ceny może będą takie same jak teraz od 10.6. Można pomyśleć.
Odpowiedz
Hej

Ceny niskie mają do 23 czerwca. Najwyższe są w sierpniu, chyba 1200 Euro za domek za tydzień z tego co pamiętam.
Jasne, mozna zaplanować za rok, spoko. Od 15 czerwca śmiało można jechać. Tylko jadący autem muszą brać zapas 2 dodatkowych dni.
Wszystko do ustalenia.

Jest też alternatywa na wrzesień tego roku. Wtedy ceny też będą OK.
Ale to też musialbym wiedzieć w miarę szybko.
Dziś rano dostalem wiadomość, że na czerwiec mają jeszcze tylko kilka wolnych domków.
Myślę, iż do końca tego tygodnia musiałbym dać znać ilu jest chętnych.

ven, nie zastanawiaj się, bierz rodzinę, znajomych i jedziemy Smile
Dużo z nas ma już wakacje zaklepane ale .... przecież to tylko 300 Euro za rodzinę ( jak BG albo i taniej )
Nawet jak się doliczy koszt dojazdu i inne to wychodzi podobnie jak BG, a jednak to Włochy i nie północne ale południowe.

Jak by nie patrzeć, moim zdaniem warto.
A ja, jak dogram więcej osób to za rok czy następnym razem może jeszcze lepszą cenę dostanę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Niestety ja w tym roku odpadam.
I nawet nie chodzi o cenę, tylko termin.
Wrześniowy też odpada, bo max. tydzień moglibyśmy wygospodarować, a to trochę mało- i to kosztem innego wyjazdu, o którym Ci pisałem.
Odpowiedz
My tez odpadamy. Za rok bardzo chetnie. Świetna miejscowke zaproponowales

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
dzięki za info.
Będę miał to na uwadze.

Jeśli ktoś inny chętny, to piszcie.

Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości