Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balczik / Балчик
...zaczynam lubic Balczik ...chociaz nigdy nie bylam .Mam jeszcze miesiac do urlopu i ...ostatecznej decyzji .Smile
Odpowiedz
(26-05-2015, 09:05:05)danaxy napisał(a): ...zaczynam lubic Balczik ...chociaz nigdy nie bylam .Mam jeszcze miesiac do urlopu i ...ostatecznej decyzji  .Smile

Jak ....przygoda to tylko w Balcziku , w Balcziku,  z pana taka ja Ty  ,Krolu Zygmuncie .... ?
Odpowiedz
[Obrazek: S8240dN.jpg]

[Obrazek: IY5riQW.jpg]

Leon 1406 .....

Ty pewnie tyż masz fotek z Bałczika od czorta?!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
Bylam w Balcziku 4lata temu byl to nasz pierwszy pobyt w Bulgari.Piekne miasteczko, ogrod przesliczny, urokliwe widoczki.Zakochalismy sie w tym kraju w tym roku wybieramy sie na poludnie kraju do Primorska.W Balcziku bylismy w super villi White Rosa, daleko od centrum I morza ale warunki super, basen do dyspozycji, pieknie roslinnosc.Super!!! Gdyby nie toze nie lubimy odwiedzac tych samych miejsc dwa razy to npewno bym tam wrocila.Jedyny minus to mala i niestety brudna plaza w tym przepieknym miasteczku.
Odpowiedz
W tym roku do Balczika dotarlem wieczorem z gornej czesci miasteczka , pierwsze wrazenie to cudowne widoczki na morze, Albene i okolice. Zanocowalem w hotelu Magnolia przy porcie , apartament luksusowy , czysciutko , wszystko na swoim miejscu , klima , balkon z widokiem na morze , TV , Wi - Fi . 10 metrow od hotelu mialem restauracje Morskie Oko gdzie moj kolega Goszo byl kelnerem. Jedzenie bylo tam znakomite , zupki piliaszka , szkembe oraz szaszlyk z jagneciny to byly moje specjalnosci. Tanio , spore porcje i niskie ceny to atut Morskiego Oka. Przyjechalem tam 23 czerwca i turystow bylo raczej malo. Interesowala mnie centralna plaza poniewaz co roku opinie o niej byly rozne ? Tym razem zaskoczenie , czysto , przejscie przez parking bez zapachow ze sciekow,dzialajace natryski , w morzu oni jednej zieleniny trawiastej , na przestrzeni kilkuset metrow w morzu bylo ca. 20 osob. Czegos takiego na tej plazy nie widzialem. Za miejsce na plazy , czyli lezak parasol placilem 9 leva / zawsze bylo to 10 leva /. W czasie plazowania chodzilem na rybke do zoltej budki , ryba byla prosto z morza , palce lizac. Balczik jest obecnie w wielkiej przebudowie , szczegolnie widac to w porcie gdzie bedzie wybudowane nowe zaplecze. Promenada jak zwykle zyje wieczorowa pora ,ale jakis tlumow tam nie widzialem. Balczik to bardzo fajne miejsce dla turystow , oczywiscie ogrod botaniczny jest coraz piekniejszy. arka ! Zrobilem w czasie urlopu ca. 1000 zdjec z tego ca. 200 to Balczik i bede je umieszczal.
Odpowiedz
Leon czekamy na te 1000 zdjęć!
Odpowiedz
(12-07-2015, 10:39:31)dżek napisał(a): Leon czekamy na te 1000 zdjęć!

Najszybciej bede na Fejsie.
Odpowiedz
Leon 1406

Ja też czekam na Twoje fotografie stamtąd! Ja już się odważyłem ze 2 fotki tutaj zostawić! Ale to Twój wątek. Pozdrawiam.
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
Wstawiaj te fotki, może coś pamiętam z dawnych czasów.
Bardzo dawnych. Smile
Odpowiedz
Co charakterystycznego dla Balchika i opisywanego na forum znajduje się w pobliżu tego miejsca?

[Obrazek: DSC_0750.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości