Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
Aha, to wszystko jasne. My mamy wersję standard.
Odpowiedz
https://businessinsider.com.pl/twoje-pie...ie/0e37lxm
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
Marketing.
Nic nowego
Odpowiedz
Zamieściłem dla osób nie posiadających / zastanawiającymi się
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
Po tygodniowym pobycie w Grecji korzystalem tylko z karty REVOLUT.
Placilem w sklepach, knajpach- bez problemu.
Pobieralem kasy z bankomatu w 2 banki - Pireus bank i Nacional bank. W oba jest oplata bankomatu, co jest wyrażne informowane. Ja tak sie ciesilem, że my sie udalo zaparkować i stać w kolejce 5 osób, że ta oplata 2-3 euro nie zrobila wrażenie.Wszystko z konta w BGN w ...niedziela. Za 250 EUR poszlo 505,79 BGN Sad
A moglem kupić dzien wczesniej w Primorsko od kogoś lub w banku po 1,96 , to by bilo jedna flaszka węcej Smile
Po tygodniu sie spotkalem i z drugiego typu oplate- ponieważ 2 dni dlużej poplyniely sme trzeba bilo jeszcze raz pobierać kasy i teraz to już bilo ponad bezplatnego limitu. Na 100 euro do ręki- 2,60 dla bankomatu Smile
i 2,08 dla Revolut. Teraz pobieralem euro uprzednio zmienione w euro ot BGN.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Konkurencja nie śpi i ujawnia "wady" revoluta, czyli apka+ karta już trochę kasy odebrała "prawdziwym" bankom i prezesi muszą gonić swoich korpoludków po wyniki

https://www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Rev...ec-7721604

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Na pewno byśmy nadal płacili wysokie marże bankom gdyby R. nie było.
Niemniej o wadach warto pamiętać, zwłaszcza że niektórych można uniknąć, np. weekendowych marż wymiany.
Po prostu zakupujemy waluty przed weekendem.
O ile R. prowadzi rachunki w interesującej nas walucie, bo np. w BAM czy RSD nie prowadzi... Sad

BTW powtarzają zapisy regulaminu o 0,5% marży w weekend na PLN i CZK, a mnie się z wypadu czerwcowego wydaje, że różnica była raczej około 1%. Może to jest po 0,5% do każdej waluty? Ktoś testował, jak to jest dla BGN? 2%?
Odpowiedz
(30-07-2019, 20:25:10)dżek napisał(a): Czy używacie do płatności internetowych karty wirtualnej? Podobno za każdym razem ma inny numer coby jej nie zhakowali. Ciekawa opcja.
Ja nie zakładałem wirtualnej. W opcjach Karta-Bezpieczeństwo mam co do zasady nieaktywne płatności internetowe (wypłaty z bankomatu też) i włączam je tylko wtedy, gdy chcę z danej funkcji skorzystać.

Widzę, że teraz jest teraz promocja - Revolut daje 20 zł dla polecającego i 20 zł dla nowego klienta. Jakby ktoś chciał, to mój reflink:
https://revolut.com/referral/rafa77i7!G10D21
Odpowiedz
Dzisiaj mała przygoda z kartą R.
Wypłacam z bankomatu UniCredit 50 BGN. Niestety po wpisaniu pinu bankomat odmawia współpracy i nie wypłaca pieniędzy. Próba interwencji w środku w banku kończy się uspokajający zdaniem ochroniarza, który jedyny kuma coś po angielsku, że za 24 h bank zwróci mi te pieniądze. Spoko, na to liczę, w końcu to nieduże pieniądze jakby co. Idę 50 m dalej i podejmuję kolejną próbę w innym bankomacie. Komunikat na ekranie, że mam zablokowaną kartę. Włączam apkę, odblokowuję kartę i podejmuję pieniądz. Jest ok. Na wylotówce z Sozo chcę zapłacić R. za benzynę i tu okazuje się że mam kartę zablokowaną na amen. W apce nie jest zablokowana. Czyli system ją zablokował po tej nieudanej pierwszej próbie wypłaty. Na szczęście Agata wzięła swoją kartę PKO, tak w zasadzie przypadkowo. Gotówki mieliśmy i tak za mało na paliwo. Już w Nessebarze R. zdjął blokadę z tej pierwszej nieudanej transakcji.
Odpowiedz
(15-08-2019, 17:22:26)dżek napisał(a): Dzisiaj mała przygoda z kartą R.
Wypłacam z bankomatu UniCredit 50 BGN. Niestety po wpisaniu pinu bankomat odmawia współpracy i nie wypłaca pieniędzy. Próba interwencji w środku w banku kończy się uspokajający zdaniem ochroniarza, który jedyny kuma coś po angielsku, że za 24 h bank zwróci mi te pieniądze. Spoko, na to liczę, w końcu to nieduże pieniądze jakby co. Idę 50 m dalej i podejmuję kolejną próbę w innym bankomacie. Komunikat na ekranie, że mam zablokowaną kartę. Włączam apkę, odblokowuję kartę i podejmuję pieniądz. Jest ok. Na wylotówce z Sozo chcę zapłacić R. za benzynę i tu okazuje się że mam kartę zablokowaną na amen. W apce nie jest zablokowana. Czyli system ją zablokował po tej nieudanej pierwszej próbie wypłaty. Na szczęście Agata wzięła swoją kartę PKO, tak w zasadzie przypadkowo. Gotówki mieliśmy i tak za mało na paliwo. Już w Nessebarze R. zdjął blokadę z tej pierwszej nieudanej transakcji.

miałem dzisiaj podobnie a AquaParku w Primorsku jak chciałem depozyt zrobić. Chciałem doładować depozyt na 100 LV i nie przeszła transakcja . Na szczęście miałem jeszcze gotówkę. Sprawdziłem szybko w aplikacji i nie było ani blokady ani zdjęcia środków. Myślę że był to zwykły problem z połączeniem bo dość długo "mieliło". Później robiłem płatność w sklepie i było wszystko OK.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości