Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
Wszystko sie zgadza tylko po to jest revolut żeby kasy w walucie nie zamrażać. Potrzebuje w danej chwili 10$ to doładowuję sobie 40 zł z karty i płacę, a jak potrzebuje wiecej kasy to wyciagam z karty kredytowej (transakcja bezgotówkowa) i mam kase na kredyt 50 dni bez opłat, tego alior nie daje Smile
Odpowiedz
Ja tylko zwróciłem uwagę, ze porównujesz nieporównywalne.
Nie reklamuję żadnej metody płatności, każdy sam sobie musi wybrać co go cieszy, mała prowizja czy niska cena walutyWink
Odpowiedz
@Slavekk ja akurat nic nie porównywałem, tez korzystam z aliora, ale revolut ma kilka innych dodatkowych cech których w aliorze brak Smile
Odpowiedz
...i dobrze, że taki Revolut jest bo nasze banki bata nie czuły...
Mamią jakimiś kartami wielowalutowymi a te "wiele" walut to ze 3 i żadna się nie przydaje przy wyjazdach typu Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja.
Jakby wszyscy do Szwajcarii jeździli na wakacje, albo do Anglii na zmywak...
Odpowiedz
(23-08-2018, 12:25:20)Slavekk napisał(a): Ekhemm, porównywanie kursów Revolta z AK niewiele mówi, bo Revolut wymienia walutę po dobrym kursie, ale bieżącym, natomiast AK wymienia po kursie w momencie zakupu waluty, a nie w momencie zakupu np. obiadu za tą walutę.
Efekt jest taki, że w styczniu kupowałem EUR po 4,14 i USD po 3,32 a będę wydawał EUR we wrześniu...Nie spodziewam się, przy najlepszym kursie wymiany Revoluta, by we wrześniu wyszło mi taniej przy jego pomocy...

No ale jedno chyba nie wyklucza drugiego?
Ja na początku sierpnia kupiłem euro po 4,252 i przelałem do Aliora, dziś w A. kantorze stoi po 4,30.
Kartę miałem ze sobą na wakacjach jako awaryjną, na szczęście nie była potrzebna ale przyda się na wyjazd wrześniowy.
Pewnie gdybyś kupił w styczniu przez Revoluta miałbyś jeszcze taniej niż te 4,14 czy 3,32. To są groszowe różnice, ale tak na prawdę właśnie dlatego to robimy.
O tym, że można też kupić euro/usd przez Revoluta i tam go trzymać nie wspominam, bo nie zawsze to się opłaca (np. limit wypłat 200e) albo ze względu na różne obawy, bo nie jest to bank.
Odpowiedz
Wywiad z regionalnym managerem Revoluta w Polsce:
LINK
Odpowiedz
Założyłem i ja. Dzięki bateniki.
Odpowiedz
Jest obecnie promocja!!!
Do 25.12 za darmo można zamówić karta fiziczna.
Jestem bardzo zadowolony z tej apki.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Revolut dostał europejską licencję bankową, wprowadzi pożyczki, debety i depozyty!

https://www.dobreprogramy.pl/Revolut-dos...99027.html
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Ehmmm, depozyty to on już miał - osad na kontach swoich użytkowników.
Najważniejsze, że teraz będzie miał gwarancje wkładów do 100 tys EUR
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości