Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
Ponieważ kolega @Tamtam nie rozjaśnił, przeprowadziłem rozpoznanie bojem.
Przelew z Revolut (konto użytkownika zarejestrowane w Polsce) do innego banku w Polsce, 100 PLN dotarło w całości.

Przy okazji - Aion Bank umie obciążyć kartę Revolut (bez prowizji)
Więc w sytuacji opisanej przez @Tamtam zamiast robić przelew z XXX do Polski w PLN należy obciążyć tymi PLN kartę Revolut na rzecz Aiona i z Aiona bezpłatnie przelać PLN tam gdzie trzeba Big Grin

Przy okazji 2 - Revolut przelew ustawiony w dniu X na dzień X+1 wysłał w dniu X+1 o godz. 12:52 i przelew dotarł do Aiona w dniu X+2 o godz. 10:30
Heart
Revolut Stays czyli NOCLEGI - konkurencja dla Booking.
Można już w aplikacji R. zamawiać noclegi
Nie sprawdzałem co oferują w Bułgarii, ale na razie oferta skromna.
Wabikiem ma być 7,5% natychmiastowego zwrotu zapłaconej kwoty na konto (10% dla kont Metal)
Warto sprawdzać i tutaj - na jednym szybkim strzale w Polsce mam w B. hotel za 285 zł a w R. ten sam termin i hotel za 235zł minus te 7,5%
A jak to jest z przelewami w EUR z kraju EU na subkonto w Revolut (otwartym w Polsce) prowadzone w EUR? Gdy ktoś przeleje mi 100€ to ja dostaję 100€?
Jak zrobisz przelew SEPA to dojdzie bez oplat.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
To są unijne regulacje.
Odbiorca dostaje pełna kwotę przelewu.
Nadawca płaci swojemu bankowi tyle samo, ile mu płaci za przelew krajowy.
W odwrotnej stronie dziala tak samo. Z konta revolut zasilam karty N26 i vivid w Niemczash. Cala kwota , bez oplat.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Chyba jakaś akcja promocyjna - już dawno nie widziałem u nich takiej. W apce mam reflinka na 60 zł:

Cytat:Skorzystaj z mojego linku i zarejestruj się. Zgarniesz 60 PLN, jeśli do 16 listopada 2021 roku zamówisz kartę i dokonasz przy jej użyciu trzech zakupów (na min. 15 zł każdy). Pamiętaj, że musisz spełnić wszystkie warunki przed wskazanym terminem, dlatego w oczekiwaniu na kartę fizyczną możesz używać karty wirtualnej. https://revolut.com/referral/rafa77i7!NOV1AGG

Poza tym ciekawe... bo chyba niewiadome, jest, że

Cytat:Jakie opłaty pobierane są przy zamówieniu karty?
Przy zamówieniu karty możemy Cię obciążyć dwoma różnymi rodzajami opłat: za dostawę i za kartę.
Opłata za dostawę
Opłata za dostawę jest pobierana w celu pokrycia kosztów dostawy Twojej karty. Wysokość tej opłaty będzie się różniła w zależności od sposobu dostawy, planu i kraju docelowego. Wysokość opłaty za dostawę wyświetli się zaraz po wybraniu wzoru karty i sposobu dostawy. Użytkownicy planów Premium i Metal mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy.
Opłata za kartę
Opłata za kartę jest pobierana w celu pokrycia kosztów jej produkcji. Opłata ta zostanie naliczona po przekroczeniu obowiązującego dla danego planu limitu bezpłatnych kart lub w przypadku zamówienia karty z limitowanej edycji.
W przypadku wymiany karty, w zależności od jej okoliczności, może zostać naliczona opłata za dostawę.
https://www.revolut.com/pl-PL/help/dokonywanie-platnosci/jak-zdobyc-karte/jakie-oplaty-pobierane-sa-przy-zamowieniu-karty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości