Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dojechać ze Słonecznego Brzegu/Nessebaru do Pomorie
Witam w przyszłym tygodniu będę w Słonecznym Brzegu bliżej Nessebaru i mam prośbę może mi ktoś napisać jak dostać się do Pomorie i wrócić np po 2 godz spaceru tam 

z tego co znalazłem w internecie do Pomorie Center niby jezdzi autobus nr. 7 
Słoneczny Brzeg – Nesebar – Rawda – Aheloj – Pomorie centrum
Ze Słonecznego Brzegu: 06:45; 12:40; 17:00
Z centrum w Pomorie: 07:30; 14:00; 17:45

Ale strasznie mało tam mtych busów jedzie z tego co widzę czy jest coś innego niż ta 7 czy prostu musze jechać o 12,40 i wracać dopiero o 17,45 ?

Proszę o pomoc 
Odpowiedz
Możesz sobie pojechać w jednej stronie nr.7 do centrum i spacerując wrucić do glównej trasy gdzie masz większy wybor- m.in. te co chcesz jechać do Burgas-10,11.
A tak na chlopski rozum jechać do Pomorie tylko na 2 godz?
Lepiej sie wybrać minimum na pól dnia- pójsć na czarnej plaży, do muzeum soli, do trackiego/rzymskiego grobowca i czas ci zleci Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
A gdzie dokładnie przy pomorie są przystanki lini 10 i 11 mogę prosić o zrzut z google street
Odpowiedz
Rozkład jazdy DiEs Bus:
http://diesbus.com/index.php/en/bus-line
Rozkład jazdy M-Bus:
http://mbus-bg.com/razpisanie-avtobusi.html
przy czym ten M-bus, wydaje mi się, że na stronie ma rozkład nieco inny niż na przystanku (na wszelki wypadek wrzucę zdjęcie rozkładu linii nr 10).

Linia 7 jedzie na stare miasto w Pomorie, a pozostałe, które do Pomorie zajeżdżają, zatrzymują się na nowym mieście, konkretnie tutaj. Gdzieś czytałem, że z tego "dworca autobusowego" co "chwilę" jeżdżą autobusy na stare miasto. Nie wiem czy się da wykorzystać darmowy shuttle-bus aquaparku, ale jeśli tak, to trasa podana jest tutaj.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czyli w tym nowym mieście zatrzymują się 10 i 11 też i zwracają i kierują się do Burgas tak?
Odpowiedz
Niezbyt rozumiem w jakim sensie "zwracają".

Zarówno 10 i 11 jadą przez Pomorie i stają na przystanku w dzielnicy Sveti Georgi (кв. Свети Георги), czy tam na Nowym Mieście,
jak zwał tak zwał. Natomiast do Centrum (Център), czyli na ten półwysep, jeździ linia nr 7 i... ponoć jakaś lokalna.

Trasa linii 10: Burgas - Pomorie (Nw. Miasto) - Aheloy - Słoneczny Brzeg
Trasa linii 10: Burgas - Pomorie (Nw. Miasto) - Aheloy - Rawda - Nesebyr
Trasa linii 7: Pomorie (Centrum) - Aheloy - Rawda - Nesebyr - Słoneczny Brzeg
... czy nr 7 zajeżdża w Pomorie do Nowego Miasta (Sv. Georgi), czy jedzie prosto na Aheloy, tego nie wiem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości