Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgaricus biega!
#1
Kto pełen sił zapraszam do biegania, ja zacząłem stosunkowo późno, w zasadzie w kwiecie mego wieku, biegam już trzeci rok.

Dziś po południu skromny dystans 6.02 km w 34m19s. Cool
Odpowiedz
#2
Przeciw bieganiu: człowiek się poci,brzydko pachnie i jeszcze jest zmeczony

Ja też biegam
Odpowiedz
#3
Ja też biegam... zaczynałam trzy lata temu, skromnie, powolutku, z przerwami. W zeszłym roku w Primorsku pobiegane trzy poranki, w tym będzie pewnie więcej. Ostatnio zdarza mi się biegać nawet codziennie - wczoraj rekordowe 8 km.
Bieganie uzależnia zupełnie jak Bułgaria...
To świetny sposób na to, aby zgubić trochę kilogramów... albo zrobić sobie miejsce na bułgarskie przysmaki Smile
Odpowiedz
#4
jogging by jacky był wtedy, gdy jeszcze nie osiągnął jeszcze wieku Abrahama...

potem już zostały jeno przebieżki zawodowe - zabezpieczające przed wykolejeniem ze ścieżki zawodowej...

lada chwila być może pozostanie jeno spacerek z kijoszkami ...

PS - w czasie szczytowej formy ( przed 50siątką ) osiągnięciem był poranny przebieg ca 11,5 km, czas nie został odnotowany ( bo po co ? ) ...
to przyjemne żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi....Big Grin
Odpowiedz
#5
(18-05-2015,21:15:51)jacky6 napisał(a): jogging by jacky był wtedy, gdy jeszcze nie osiągnął jeszcze wieku Abrahama...

potem już zostały jeno przebieżki zawodowe - zabezpieczające przed wykolejeniem ze ścieżki zawodowej...

lada chwila być może pozostanie jeno spacerek z kijoszkami ...

PS - w czasie szczytowej formy ( przed 50siątką ) osiągnięciem był poranny przebieg ca 11,5 km, czas nie został odnotowany ( bo po co ? ) ...

Jacky6, dziś czas odmierzam zwykłym telefonem z gps-em stąd ta dokładność.
Odpowiedz
#6
Ja też od czasu do czasu biegam. Zacząłem rok temu, niestety nieregularnie. Dzisiaj postanowiłem zrobić bieg godzinny no i rekord Smile wg aplikacji "Moje trasy":
Odległość: 10,7 km
kalorie spalone: 1007 cal
średnia prędkość: 10,72 km/h
czas w ruchu: 59:53
Z bieganiem dwa marzenia realneSmile
-udział w przyszłym roku w wings for life,
- może na jesień, ale raczej też wiosna przyszłego roku przebiegnięcie półmaratonu
Marzenie mało realne Undecided : maraton.
Odpowiedz
#7
Dzisiaj poranna przebieżka: 6.01 km czas 36m01s.
Brawo mierzey. Jesteś na endo? Jaki nick?
Odpowiedz
#8
fiu, fiu jestem pod wrażeniem - czas chyba powoli dołączyć do przebierających szybciej nogami, w tamtym roku delikatnie przez m-c biegałem w październiku, ale miliony spraw jak zwykle zabrały czas, ale za to często świtem jeżdżę rowerem
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#9
Mnie do biegów zmobilizowal pies. Husky
Odpowiedz
#10
(19-05-2015,08:19:58)dżek napisał(a): Dzisiaj poranna przebieżka: 6.01 km czas 36m01s.
Brawo mierzey. Jesteś na endo? Jaki nick?

Nie jestem póki co, ale myślę, pora już wkrótce nadejdzieSmile. Powód jest jeden: pracuję z 2 kolegami i oni tam są i niejako zachęcili mnie do biegania, bo cały czas o tym gadali, (gadają). Ale przy nich nie mam się czym chwalićSmile. Jeden Cracovia Maraton zrobił w tym roku w 3:05!!!
Drugi uprawia triatlon! Pełny!!! Ma ich na koncie 5!!! Więc na Endo nie chciałem im dawać pożywki do nabijania się ze mnie Smile
Dlatego korzystałem nie z Endo tylko z Moich tras Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bulgaricus pedałuje peter 895 113,035 11 godzin(y) temu
Ostatni post: lisek
  Bulgaricus chodzi/spaceruje dżek 907 198,445 18-03-2024,19:20:17
Ostatni post: lisek
  Bulgaricus na Strava dżek 2 15 31-10-2022,17:11:05
Ostatni post: dżek
  Bulgaricus na Endomondo dżek 8 3,932 30-12-2020,10:33:36
Ostatni post: dżek
  Bulgaricus.com / Stare forum / arka 13 10,447 28-10-2017,20:39:02
Ostatni post: arka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości