Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgaricus biega!
#11
No i u mnie też dziś pobiegane, tylko ja raczej odliczam nie czas a spalone kalorie Smile
5,20 km i minus 444 kalorie. Ach te aplikacje Big Grin
Odpowiedz
#12
wczoraj ok. 3 km i prysznic... niestety z nieba SadSmile
Odpowiedz
#13
Ja dziś 2 godziny .
Odpowiedz
#14
Na jakiej zasadzie działa to Endo?? Trzeba miec tam konto, rozumiem? Jakas apka w tel?
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#15
(20-05-2015,18:01:32)Wawo napisał(a): Na jakiej zasadzie działa to Endo?? Trzeba miec tam konto, rozumiem? Jakas apka w tel?

Endomondo to aplikacja w zależności czy free czy premium pokazuje parametry: czas, dystans, różne rodzaje treningu: interwał, punkt do punktu, bicie rekordu itd. niedostępny głos w języku polskim. Dziś zainstalowałemSmile rejestrujesz się i możesz wrzucać do neta, szukać wyników znajomych, bić ich rekordy... itp, itd Smile
Do tej pory miałem aplikację: Moje trasy - bardzo prosta i intuicyjna. Oferuje mapkę z biegu wg wskazań GPS (endo też), podstawowe parametry: dystans, czas, czas w ruchu, spalone kalorie (na podst. m. in. wagi). Dziś popróbuję endo i zobaczymy co mi wyjdzie. Aczkolwiek przekonany jakoś specjalnie nie jestem do niego. Moje trasy była prosta i nieskomplikowana jak moje podejście do biegania. Po zainstalowaniu  endo poczułem się prawie jak Kenijczyk Wink ( tak serio to mnie póki co nie przekonuje :/ )
Odpowiedz
#16
Ja nie patrzę na kilometr tylko na czas. Trasę wyznacza piesek. On ma dużo energii i dlatego wszystko jest zależne od jego chęci.
Odpowiedz
#17
(20-05-2015,18:01:32)Wawo napisał(a): Na jakiej zasadzie działa to Endo?? Trzeba miec tam konto, rozumiem? Jakas apka w tel?

(20-05-2015,18:23:29)mierzey napisał(a):
(20-05-2015,18:01:32)Wawo napisał(a): Na jakiej zasadzie działa to Endo?? Trzeba miec tam konto, rozumiem? Jakas apka w tel?

Endomondo to aplikacja w zależności czy free czy premium pokazuje parametry: czas, dystans, różne rodzaje treningu: interwał, punkt do punktu, bicie rekordu itd. niedostępny głos w języku polskim. Dziś zainstalowałemSmile rejestrujesz się i możesz wrzucać do neta, szukać wyników znajomych, bić ich rekordy... itp, itd Smile
Do tej pory miałem aplikację: Moje trasy - bardzo prosta i intuicyjna. Oferuje mapkę z biegu wg wskazań GPS (endo też), podstawowe parametry: dystans, czas, czas w ruchu, spalone kalorie (na podst. m. in. wagi). Dziś popróbuję endo i zobaczymy co mi wyjdzie. Aczkolwiek przekonany jakoś specjalnie nie jestem do niego. Moje trasy była prosta i nieskomplikowana jak moje podejście do biegania. Po zainstalowaniu  endo poczułem się prawie jak Kenijczyk Wink ( tak serio to mnie póki co nie przekonuje :/ )

Ja mam ze Sklepu Play wersję free (na Androidzie). Rejestracja przez e-mail lub facebook, ale to tylko od Ciebie zależy czy publikujesz swoje treningi na fb, czy nie - można wybiórczo. Najważniejsze co daje, to właśnie liczenie kilometrów, podczas każdej aktywności np. także przy wędrówkach górskich (w ub. roku przeszłam 26 km...) Poza tym lektor podczas biegu podaje tempo, czas co kilometr. Mnie najwięcej dało obserwowanie długości trasy... czyli biegam, laska mówi po angielsku: Jeden kilometr w czasie takim i takim, patrzysz na telefon i myślisz - dobra dam jeszcze radę jeden kilometr... itd. Gdyby nie endo nie pokonałabym swojego oststniego rekordowego dystansu 8 km. Jak zaczynałam biegać to ledwie biegłam 1 minutę, potem 2 minuty marszu. To było straszne - a tutaj widzisz ile masz za sobą iu myślisz: dobra do 5 km brakuje mi 250 metrów, dobra to dam radę. Słyszysz 5 km...dobra dam radę jeszcze 1 km....itd...Mnie motywuje - może dlatego że jestem blondynką Wink
Ostatnio odkryłam apkę współpracującą z Endomondo do liczenia kalorii i prowadzenia dziennika posiłków. Apka nazywa się My Fitness Pal i jeśli prawidłowo wrzucisz swoją wyjściową wagę, rodzaj wykonywanej pracy i wagę, którą chciałbyś osiągnąć - apka wylicza dzienny limit kalorii. Jeżeli posługujesz się jedną i drugą aplikacją po wysiłku Endo wrzuca spalone kalorie do My Fitness Pal. I tak sobie zdrowo chudnę....Lepsze niż jakakolwiek dieta. Polecam tym którzy biegają żeby zrzucić kilka kilo ... Arrow
Odpowiedz
#18
Wieczorna przebieżka 5.03 km 30m01s
Odpowiedz
#19
Tak biegam od jednej do drugiej knajpy ! Bez zartow !
Odpowiedz
#20
Ja już też po. Trasę wrzuciłem (też jako mierzey) 10 km 55:30 Smile. Fajne jest w Endo, że tak jak pisała myszabe podaje również czas ostatniego km i można sobie potem każdy km przeanalizować minus brak wykresów (są w wersji płatnej), przekroju trasy i szybkości. Moje trasy mają to w wersji podstawowej. Zobaczymy. Pobiegam trochę z Endo i zadecyduję co dalej. Fajne są opcje w premium no, ale 30$ rocznie to sporo.
Jeśli macie Endomondo może wrzucajcie swoje nazwy użytkownika. Zawsze to może pozostałych zdopinguje Smile.
Biegało się dziś średnio deszczyk, który na początku był drobny, zmienił się w dosyć mocny opad, plus wiaterek. 12 stopni w plusie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bulgaricus chodzi/spaceruje dżek 910 198,457 14-04-2024,11:46:04
Ostatni post: lisek
  Bulgaricus pedałuje peter 919 113,161 14-04-2024,11:42:43
Ostatni post: lisek
  Bulgaricus na Strava dżek 2 15 31-10-2022,17:11:05
Ostatni post: dżek
  Bulgaricus na Endomondo dżek 8 3,932 30-12-2020,10:33:36
Ostatni post: dżek
  Bulgaricus.com / Stare forum / arka 13 10,447 28-10-2017,20:39:02
Ostatni post: arka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości