Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko - U Dariny
#1
Primorsko - kwatera u Dariny
ul. Chavdar 6
Zaprzyjaźnionej kwatera dar.iva. To od niej uzyskałam sporo informacji o Primorsku, zanim do niego trafiłam. Polecam tę kwaterę, której nie omieszkałam odwiedzić podczas pobytu w Primorsku. Wszelkich informacji szukajcie na stronie
https://www.facebook.com/pages/Darina-Ivanova-Kwatery-w-Primorsko-Bu%C5%82garia/473091409427433
Zlokalizowana jest pomiędzy dwoma głównymi ulicami w Primorsku Ropotamo i Treti Mart. Wszędzie stąd blisko - a plaże można wybrać codziennie inną.
Kwatera prowadzona jest w bardzo przyjaznej, rodzinnej atmosferze, a mama Dariny z wielkim zaangażowaniem dba o wszystkich turystów, nawet tych którzy znaleźli zakwaterowanie zupełnie gdzie indziej. W tym miejscu muszę serdecznie podziękować Darinie i jej mamie za okazaną mi pomoc w zwiedzaniu okolic Primorska, za wypożyczenie map i za ciepłe słowa.
Już niejeden czytelnik mojego bloga tam trafił i zawsze wracają zadowoleni. To jedno z tych miejsc, gdzie można poczuć typową bułgarską gościnność. Tu można poczuć się jak w domu.
Odpowiedz
#2
Byliśmy u Dariny w czerwcu zeszłego roku. Rewelacyjne ulokowanie budynku i pokoi Smile W samym centrum Primorska. Wszędzie blisko. Do plaży poludniowej z 300 m, do północnej niewiele więcej. Blisko do większości resteracji.
Mama Dariny robi świetną rybę. Bardzo nam smakowała plus do tego robione przez nią rakija Wink super Smile Pokoje rewelacyjne, byliśmy tam we 3. Czysto, dobre wyposażenie pokoi. W czerwcu brak klimy nie przeszkadzał.

Dziekujemy Darinie za pomoc w organizacji wypływu na Masle Nos. Nawet udało się namówić kapitana na oddanie sterów młodemu i razem ze mna prowadził statek. Fajne przezycie. Bylismy rowniez w Beglik Tash. Fajne motywy skalne. Mozna zobaczyć. Ogolnie wakacje bardzo udane. Polecam wszystkim.
Odpowiedz
#3
Photo 
Ja już zaliczyłam Wink Morze Czarne w tym roku - w ostatni weekend maja. Jako nocleg wybrałam właśnie Darina Ivanova - Kwatery w Primorsko, Bułgaria. I pokoje - są wspaniałe! Ale jeszcze lepsza jest gościnność Pani Stojki!

Spędziłam dwa sezony jako rezydent nad Morzem Czarnym i widziałam wiele super-ekstra-wypaśnych-bombastycznych apartamentów, ale nie umywają się one do pokoi u Dariny. I też jako były rezydent zwracam uwagę na szczegóły i szczególiki:
  • pokój był tak posprzątany, że nie było tam ani grama kurzu - nawet pod łóżkiem, nad szafą czy wokół ramy lustra. Balkon również był wymuskany;
  • ręczniki(duży kąpielowy, zwykły i mały do rąk) wyprane i chyba suszone na dworze, bo pachniały cudownie. I co ważniejsze - nieużywane przez tysiące turystów, a tym samym nie były wytarte czy prane w pralni chemicznej. Bo chyba najgorsze co może być, to wytrzeć po kąpieli swoją opaloną skórę w szorstki ręcznik Wink ;
  • na balkonie jest wielki stół i cztery krzesła - i nic nie jest połamane czy podłamane. Nie trzeba się bać, jak to jest w hotelach, że nawet dziecko nie może usiąść, bo zaraz wszystko się połamie i będzie trzeba płacić sporo ojro rezydentowi za zniszczenia;
  • Łazienka czysta jakbyście byli we własnym domu - zero jakiegokolwiek grzyba albo zapchanego odpływu pod prysznicem;
  • Są lodówki, więc zawsze będziecie mieli schłodzone alkohole Wink ;
  • pościele jak ręczniki - czyste, dobrze wyprane i wysuszone ;
  • łóżka wygodne i nieskrzypiące, więc spokojnie się wyśpicie po długiej podróży z Polski;
  • do tego budzą Was rano ptaszki, ale nie mają swoich gniazd na balkonach (np. jaskółki), więc nie trzeba się obawiać, że coś spadnie Wam na głowę Wink
  • na najwyższym piętrze - pokoje z widokiem na morze;
  • nad jedną czy drugą plażę - naprawdę blisko. Nie jak obiecują hotelowe broszury, że do plaży jest 100 metrów - a w rzeczywistości okazuje się, że te 100 metrów to w linii prostej, a inaczej trzeba łazić na około i trzeba przejść kilometr, żeby się dostać do morza.
Do tego Pani Stojka robi najlepszą kawę na świecie - prawie jak polska zalewajka Smile - tym samym bardzo mi przypomniała mój dom rodzinny. Nie ma nic przyjemniejszego niż z samego rana wypić kubek mocnej kawy - trzyma na nogach cały dzień i macie gwarancję, że na plaży nie zaśniecie ani na sekundę, więc i małe dzieciaki będą zawsze pod Waszym czujnym okiem Smile

Takie cudo zrobili przy zejściu na plażę:


[Obrazek: 2746153010fb6898011df79cf7e122d6.png]
[Obrazek: ea11577e5a3a7d43481d83f620b9d129.png]
ПИЕНЕТО ВОДИ ДО
ЦИЦИ БЕЗ СУТИЕН
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Golden Dunes Primorsko wojt555 8 4,711 19-07-2020,21:03:52
Ostatni post: użytkownik_forum
  Primorsko teresa 1 2,375 07-06-2018,17:58:10
Ostatni post: teresa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości