Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki - co czytamy
#21
Sergiusz Piasecki - Zapiski oficera Armii Czerwonej
Zasada entropii - na tym polega ta zasada, że świat powoli zmierza do nieuporządkowania, i to co było dobre w gorsze się zamienia, i że do chaosu nieustannie wszystko zmierza...
Odpowiedz
#22
polecam kryminały Remigiusza Mroza - Bonda się przy nim chowa
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#23
(26-02-2016,09:31:50)tgstala napisał(a): Sergiusz Piasecki - Zapiski oficera Armii Czerwonej

zdaje się, że przerabiałem to w latach 80tych (II poł). Treści już nie pamiętam, ale przechodziło to z ręki do ręki (no chyba, że tytuł podobny, jeśli tak, to mnie popraw).
Odpowiedz
#24
(26-02-2016,09:43:13)peter napisał(a): polecam kryminały Remigiusza Mroza - Bonda się przy nim chowa

A ja właśnie przyeksperymentowałem i audiobooka słucham, właśnie Bondy - Sprawa Niny Frank. Pierwszy audiobook. Chyba wolę książkę pisaną!
Odpowiedz
#25
To zależy kto czyta. Ja czasem lubie w trakcie jazdy włączyć
Odpowiedz
#26
oczywiście, że to kwestia gustu - ja jednak wolę papier ( książka ) choć gazety już częściowo elektronicznie; jednak książka fizycznie w ręku to jest to - ten zapach drukarni robi swoje
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#27
Ja też wolę papier,ale czasem jadąc dobrze przeczytana książka też daje przyjemność
Odpowiedz
#28
Teraz się biorę za Marcina Kołodziejczyka - Dysforia. Przypadki mieszczan polskich.

[Obrazek: ca78d513_eba4_4bde_aac6_79ccb66bfeb5_900x.jpg]
Odpowiedz
#29
[Obrazek: shantaram_b_iext31880838.jpg]
Odpowiedz
#30
Jacek właśnie wczoraj zacząłem
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości