Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbata
Czy oprócz Mursalskiego Czaju (herbata górska, gojnik) znacie inne lokalne, bułgarskie herbaty ziołowe. Zamierzam zrobić jakieś zakupy wracając do kraju i może coś pod powiecie.
Mogą być też z rejonu Bałkanów bo przez kilka państw będę przejeżdżać.
Odpowiedz
Przywozimy z Bulgarii duzo herbat ziolowych(wiekszosc mieszanych). Jutro bede w domu to zobacze czy mam jeszcze zostawione w notesiku wyciete kartoniki z pudelek po herbacie(tylko te, ktore nam najbardziej smakuja). Chociaz od 2 lat testujemy kupione herbaty ziolowe w Bulgarii, jesli nam smakuja to kupujemy pare pudeleczek. 2 lata temy kupilismy w Obzorze (market przy plazy. ktory polecal igi
w tym roku)- w skadzie min. bylo oregano, lisc jezyny(fajny smak). Wiekszosc herbatek ziolowych w skladzie ma tymianek.
Odpowiedz
Zawsze kupujemy herbaty ziołowe pod nazwą Alpinist. To w Bułgarii, po drodze w Rumunii kupujemy sypaną herbatę ziołową z owoców leśnych (taka czerwona w opakowaniach foliowych).
Odpowiedz
Grzesiekp napisal :Zawsze kupujemy herbaty ziołowe pod nazwą Alpinist. 
Tez ja kupujemy- bardzo dobra.

Zdjecia herbat ziolowych zamieszczalam w watku: Co przywozicie z Bulgarii- pozniej sprawdze.
Odpowiedz
O, już coś wiem!
Odpowiedz
Jacku zobacz post 76, data posta 27.06.2017- tu zamiescilam zdjecie z herbatami w watku Co przywozicie z Bulgarii. Jest tez herbata polecana przez grzeskap i przez nas kupowana juz od dawna Alpinist.
Herbata Alpinist jest z tej firmy co herbata Rodopska https://carefromnature.co.uk/image/cache...50x850.jpg
Odpowiedz
A do Bułgarii przywozimy oczywiście czarną herbatę, parzy się doskonale z wodą w Primorsku albo wodą z gór kupowaną w butelkach. Herbata Ahmad (reklama) Eng. Breakfast jest doskonała w Primorsku.
Odpowiedz
Dziś kupilismy takie herbaty [Obrazek: 1d16ce540d90d53e8a50bd750d38fbbd.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja przytaszczyłem coś takiego .
[Obrazek: eaee6cf26b685cfe08ebc4c3e11b18de.jpg]

------------------------------------------------------------------------------------
BL Wink  2006 , 2008 , 2011 , 2016 , 2018 , 2019 - to ostatni raz ?
Odpowiedz
Mursalskiego Czaju 8 opakowań zakupiłem. Plus jakieś wynalazki z Lidla. Powinno starczyć.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości