Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparthotel Prestige City II - ostrzeżenie
#11
wolffer
wg mnie to była na bookingu oferta raczej bezpośrednio z aparthotelu
hmm aczkolwiek nie jest bezpośrednio w tytule podane że to Prestige City II ale w lokalizacji już jest.,
no zobacz sam czy miałbyś wątpliwości
https://www.booking.com/hotel/bg/beach-apartment-2301-primorsko.pl.html?label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaBeIAQGYAR64ARfIAQzYAQHoAQH4AQuIAgGoAgO4AseNjOoFwAIB;sid=bdaa51f38dd637528af5542b3494a7b8

mnie najbardziej boli to że do bookingu zawsze miałem najwyższe zaufanie i wielokrotnie przez booking rezerwowałem
a teraz taka porażka - powinni weryfikować takie przypadki
Odpowiedz
#12
Zaczynam się obawiać, bo nasza 11 osobowa grupa tym razem także skorzystała z rezerwacji na Booking.com - mam nadzieję ze wszystko będzie ok. Przekonamy się już za tydzień Smile
Odpowiedz
#13
Jaki niepowazny osrode. Zglos to na Bookings bo moze oni wogole nie wiedza.
My korzystamy z Booking naprawde bardzo duzo i czesto i jeszcze nic sie nie wydarzylo.
Mam nadzieje ze ci jakos pokryja wszystkko wlacznie z extra kosztami.
Odpowiedz
#14
To samo sie dzieje obecnie w Grecji.
Kilka glosnich spraw w tv pokazywaly u nas.
A problem tkwi jak zawsze jak niewecie o co chodzy....o kasa Sad
Oto ludzie rezerwują z wyprzedzenia kilka miesięcy t zw first minut gdzie jest taniej 15-20%
Ale teraz jest moda na Grecja i są bardzo chętny zaplacić nawet 120% ceny, no to grek naj-zwyczajne wyrzuca pod różnym pretekstem te co pól roku wczesniej rezerwowaly Sad
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#15
Nie tylko w Grecji we Włoszech również.
To jest ta nieuczciwość południowca. Kasa kasa i tylko.kasa. Oczywiście nie wszyscy ale tak się zdarza. Dlatego lepiej korzystać ze sprawdzonych miejscówek lub polecanych oczywiście na priv przez forumowiczów.
Odpowiedz
#16
Co tu ma „ południowiec” do tego , cwaniactwo niema narodowości ani pochodzenia terytorialnego.
Mało podobnych akcji nad Bałtykiem ?
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#17
Dzisiaj dzwonili do mnie w innej sprawie i tak przy okazji dowiedziałem się, że ten proceder jest im znany. Zarówno i w Bułgarii, Grecji, czy Chorwacji, a ogólnie, to wszędzie, zależy co nas interesuje, bo wtedy wyszukujemy informacji tylko z tego kierunku. Wspomnieli, że proponują jakiś zamienny o podobnych warunkach i zamieszczają przy tym zdanie (twierdzili, że mało kto je czyta), że propozycję można odrzucić, ale trzeba podać uzasadnienie. Szukają wtedy dalej. Ewentualną różnicę w opłacie zwracają po odbyciu podróży.
Co do nieuczciwego wynajmującego, to jedynie jeśli koszty były wyższe, to zwracają się do niego z fakturą o wyrównanie kosztów, które ponieśli, zwracając np. za różnice w wynajmie.
Odpowiedz
#18
@gregorex, i jaki był koniec tej historii?

A czy to nie jest tak, że ten obiekt "Beach Apartments Primorsko" to inny budynek w tej samej lokalizacji. Chodzi o to, czy to nie jest przypadkiem ten w czerwonej obwódce, natomiast "Aparthotel Hotel Prestige City II" to ten kompleks w zielonej? Bo z tego, co widać na zdjęciach z booking, to między tymi budynkami jest płot, więc może to oddzielne hotele? Co więcej, na zdjęciach tego z czerwonym dachem jest "szyld" z nazwą "Aparthotel Hotel Prestige City II".


[Obrazek: yobonay0n6t0.png]

Ja na ten sezon zamówiłem (jeszcze w grudniu) właśnie w "Aparthotel Hotel Prestige City II" i po tym, co napisałeś zastanawiam się, czy nie wrócić do sprawdzonej w poprzednich latach lokalizacji... Szczególnie, że wtedy ceny były faktycznie niższe, niż są nawet teraz w styczniu.

Tak, czy inaczej napisałem do nich o więcej szczegółów dot. zarezerwowanego dla mnie apartamentu i o jego zdjęcia. Jeszcze tego samego dnia odpowiedział manager hotelowy, że jeszcze nie mają przypisanych pokoi do rezerwacji i że w takim razie - jeżeli mam jakieś oczekiwania co do lokalizacji, widoku itd. - to postarają się dopasować pokój do tego, co im napiszę. Mam jeszcze trochę czasu - zobaczymy jak to się rozwinie...

Pozdrawiam,
Maciej.
Odpowiedz
#19
(16-01-2020,14:16:13)gawronik napisał(a): @gregorex, i jaki był koniec tej historii?

A czy to nie jest tak, że ten obiekt "Beach Apartments Primorsko" to inny budynek w tej samej lokalizacji. Chodzi o to, czy to nie jest przypadkiem ten w czerwonej obwódce, natomiast "Aparthotel Hotel Prestige City II" to ten kompleks w zielonej? Bo z tego, co widać na zdjęciach z booking, to między tymi budynkami jest płot, więc może to oddzielne hotele? Co więcej, na zdjęciach tego z czerwonym dachem jest "szyld" z nazwą "Aparthotel Hotel Prestige City II".

Ja na ten sezon zamówiłem (jeszcze w grudniu) właśnie w "Aparthotel Hotel Prestige City II" i po tym, co napisałeś zastanawiam się, czy nie wrócić do sprawdzonej w poprzednich latach lokalizacji... Szczególnie, że wtedy ceny były faktycznie niższe, niż są nawet teraz w styczniu.

Tak, czy inaczej napisałem do nich o więcej szczegółów dot. zarezerwowanego dla mnie apartamentu i o jego zdjęcia. Jeszcze tego samego dnia odpowiedział manager hotelowy, że jeszcze nie mają przypisanych pokoi do rezerwacji i że w takim razie - jeżeli mam jakieś oczekiwania co do lokalizacji, widoku itd. - to postarają się dopasować pokój do tego, co im napiszę. Mam jeszcze trochę czasu - zobaczymy jak to się rozwinie...

Pozdrawiam,
Maciej.

Tak "Aparthotel Hotel Prestige City II" to ten w zielonej obwódce. Skusiły mnie fajne duże apartamenty dla dużej rodziny.
Jak się sprawa skończyła? Otóż po odmowie Prestige City II booking zaproponował inną lokalizację bodajże "Pearl Sunshine Apartments" która mi nie odpowiadała więc podziękowałem. Booking zwróciło cały zadatek wpłacony wcześniej do Prestige City II dodatkowo prosząc o jakieś inne rachunki związane z dojazdem do Prestige City II. I tyle. Ja miałem gdzie wczasować a zwrot przydał się na wycieczkę dwudniową do Stambułu. Z tego co pamiętam to kontakt z managerem hotelowy nie był problemowy i odpowiadali na wszelkie pytania niemal od razu - nie miałem żadnych zastrzeżeń do samego dnia poprzedzającego przyjazd bo zapytali nawet SMSem o przewidywaną godzinę przyjazdu do hotelu. Może będziesz miał szczęście i nic się nie wydarzy, może akurat ja trafiłem na taką sytuację. Ponieważ cały czas kusi mnie Primorsko rozglądam się i tym razem chyba zaryzykuję ten obok Prestige City II - Golden Dunes.

Aha - rezerwujesz bezpośrednio z ich strony czy przez booking? Bo na bookingu były właśnie konkretne pokoje i chyba była dwa podmioty które w tym ośrodku rezerwowały - może jacyś pośrednicy - ci moi widnieją na bookingu jako "Beach Apartments Primorsko"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości