Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel perła sun
#1
A więc tak, jak To zwykle bywa jedną gwiazdkę trzeba zap...ić. Czystość ok, aczkolwiek posprzątanie pokoju dla Pani wcale nie oznacza odkurzanie wykładziny z piachu. Sam przedpokój z płytek. Ręczniki  wymieniane, pachnące tak jak pościel. Jedzenie ok pod względem ilości, cały czas donoszone nie ma opcji żeby komuś brakło, niestety letnie a czasem chłodne. Codziennie coś lokalnego, faszerowane bakłażany,  papryka, kavarna,  tutejsze flaki z mlekiem. Zupy po dwie codziennie, i one są gorące. Jak komuś nie przeszkadza trochę wyrwane i krzywe gniazdko, albo w łazience inna płytka wklej ona na środku to polecam. My generalnie jesteśmy zadowoleni.
Odpowiedz
#2
Bastek a co tam na samej górze tego hotelu jest(Perla San) bo w poprzednim roku tam nic nie było. Czy moze jakis bar lub taras widokowy otworzyli. A czy Iwan przewoźnik prom dalej plywa z jednego brzegu na drugi. My bylismyw hotelu obok czyli Perla Royal(oba hotele należą do tego samego właściciela)

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
egon,drink bar tam jest na samej górze. Widok petarda, tylko niestety ten pieprzony daszek sporo zasłania.
( nie mogę dołożyć fotek, za duże )
Odpowiedz
#4
Bastek to może Ci się uda po powrocie zamieścić fotki. Dziekuje za odpowiedź [emoji4]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
egon ja już w domu od soboty 17.08  Cry
Odpowiedz
#6
Ok Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hotel Siena Palace dar.iva 4 4,237 13-07-2016,08:48:13
Ostatni post: peter
  hotel Prima Vera teresa 2 3,876 27-06-2015,16:47:02
Ostatni post: anes17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości