Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dojazd - Ulcinj
#31
Nie wiem czy dobrze rozumię, że rezerwację można złożyć najpóźniej 2 miesiące przed planowaną podróżą. Chyba coś nie tak.
Odpowiedz
#32
Chyba najwcześniej.
60 dni to standardowy limit czasu, u nas też nie kupisz biletu kolejowego na 3 miesiące naprzód (chyba...)
Odpowiedz
#33
Tak jak na prom kupowałem, też było odpowiednio wcześniej. I im później tym drożej.
Odpowiedz
#34
(01-02-2021,11:13:48)Slavekk napisał(a): Na stronie kolei serbskich jest info całkiem oficjalne.
O tutaj
The condition for the acceptance of the transport depends on the height (max 1,55m), width (max 1.80m) of the car or trailer.
Ale szerokość mnie totalnie zaskoczyła - "Szerokość całkowita / na wysokości listew bocznych mam 1804 mm" a "Szerokość całkowita z rozłożonymi lusterkami bocznymi" 2037 mm Undecided ... kurcze, na zdjęciu nie wygląda, żeby szerokość stanowiła jakiś problem na platformie - czy może sam wjazd jest jakiś węższy?

@bart11
ile oficjalnie szerokości ma taki Civic jak Twój?
Odpowiedz
#35
Obstawiam, że szerokość i wysokość się podaje katalogową dla danego modelu a nikt nie poddaje wymiarów podstawowych samochodu z rozłożonymi lusterkami.
Odpowiedz
#36
(13-02-2021,19:12:59)Raphael napisał(a): @bart11
ile oficjalnie szerokości ma taki Civic jak Twój?

https://www.autocentrum.pl/ac-file/car-blueprint/578cd579582c7db4438b9e08/szkic-techniczny-honda-civic-vi-liftback.jpg 
wg tego rysunku - 170cm, ale bez lusterek. 

Ile ma realnie - nie mam pojęcia, samochód poszedł w świat 10 lat temu Smile.

Wrzucam jeszcze zdjęcie najazdu.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#37
@Slavekk - w Reno nie przewidzieli "szerokość katalogowa", tylko "Szerokość całkowita / na wysokości listew bocznych" czyli od blachy drzwi do blachy drzwi (+listwy boczne), ale bez lusterek, nawet złożonych oraz "Szerokość całkowita z rozłożonymi lusterkami bocznymi" Wink
@bart11 - a zjazd z platformy w Barze jest do przodu, czy cofa się ?
Odpowiedz
#38
Na zdjęciu jest zjazd w Belgradzie. W Barze startowałem i tam wjeżdżałem przodem Smile. Natomiast wydaje mi się, że w Belgradzie wyjeżdżaliśmy tak samo przodem (chociaż głowy za to nie dam), z odbioru samochodu pamiętam tyle, że po dotarciu do stacji docelowej pasażerowie wysiedli, pociąg chwilę manewrował (odbiór był po kilkunastu minutach od przyjazdu) - więc możliwe, że ustawiał się zgodnie z kierunkiem na rampie. 
Jak to działa w Barze - ciężko powiedzieć.

Jako ciekawostka -  początkowe obawy czy nie zabłądzę gdzieś na dworcu i nie trafię po odbiór samochodu były zupełnie nietrafione, gdyż z racji tego, że samochody ustawione były w sznurku bez możliwości objazdu. to kierowcy pilnowali siebie na wzjem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ulcinj Slavekk 48 26,847 19-08-2018,09:31:11
Ostatni post: M4R10
  Salina Ulcinj Slavekk 0 2,352 17-10-2015,17:51:40
Ostatni post: Slavekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości