Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne
7 maja premiera następnego średniopółkowca z serii redmi note tym razem 9s, premiera opóźniona z powodów oczywistych
https://mi-home.pl/redmi-note-9s

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
O, dobre info. Poczekam te 2 tygodnie. Fajna bateria 5020 mAh.
Odpowiedz
Czekam na kuriera. Zamówiłem jednak Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB ze względu na lepszy aparat przedni (64 Mpx) i moduł NFC.
Odpowiedz
Przedni ma 20 Mpix ale wg. mnie też fajne zdjęcia robi, na potrzeby żony w zupełności wystarczy W tyle mamy opcje robienia zdjęć w rozdzielczości 64 Mpix, wychodzą b. szczegółowe, ale zajmują dużo miejsca w pamięci, czyli jakiś fajny krajobrazik raz na jakiś czas można obfocić acha w tym trybie nie działa zoom, przynajmniej do tej pory nie znalazłem jak to się robi . Taki przykład w tej rozdzielczości[Obrazek: 2eb342e7a3f56fdf844bf0414a3afef7.jpg]

Odpowiedz
Sorry to jest zdjęcie z HDR w rozdzielczości 48 Mpix

Odpowiedz
Chodziło mi oczywiście o tylny.
Odpowiedz
Chromecast zakupiony, pakiet Ipla Sport Liga Mistrzów zakupiony. Dzisiaj startuje dokończenie Ligi Europy a pojutrze Ligi Mistrzów.
Odpowiedz
Co to za wynalazek? Do czego to sie używa? Jak sie ma smart tv czy jest sens?
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Niestety, mój smart tv już nie jest taki smart i potrzebował wsparcia. Dzięki temu urządzeniu wszelkie pliki wideo z telefonu bądź tabletu można przesłać na TV.
Odpowiedz
Ja używam maliny z zainstalowanym Kodi. Dekoduje wszystko co się pojawi w sieci

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Odpowiedz