Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne
#31
Czekam na kuriera z Huawei P30 Pro, z mojej "dziesiątki" byłem bardzo zadowolony przez dwa lata użytkowania, zobaczymy jak ten się sprawdzi. Cena P30 Pro ostatnio mocno spadła a to dlatego, że teraz modelem flagowym staje się Mate 30 Pro z czterema (!) obiektywami.
Odpowiedz
#32
Niektórzy twierdzą, że spadła głównie dlatego iż ten telefon nie ma usług gugla.
W tym map (mają być Teleatlasa?), wyszukiwarki (Bing?) no i w ogóle sklepu guglowego.
Sa jestem ciekaw czy to prawda, że nie da się na nim zainstalować apek bankowych...
Odpowiedz
#33
I jaki ma system?
Odpowiedz
#34
Mozliwe ze nowy telefon nie ma funkcji google itp. Jest to wynik sankcji USA za pewne szpiegowskie programy chinskie a i rezultat wojny komercjalnej miedzy Chinami a USA. Nowe modele produkowane w Chinach - Mate 30 lub Mate 30 Pro nie maja licencji na programy Google'a.
Odpowiedz
#35
Telefon dotarł, wszystkie aplikacje Googla są zainstalowane systemowo plus oczywiście sklep Sklep Play.
Nie wiem skąd te plotki, że P30 Pro jest bez Googla, może dotyczą nowego modelu Huawei Mate 30 Pro.
Fakt, że w necie można poczytać o sankcjach dla Chin i zaprzestaniu wsparcia Googla, dotyczy to nie tylko Huawei ale też np.
Xiaomi ale właśnie tylko najnowszych modeli.
Odpowiedz
#36
O, to super [emoji16]
Bo własności foto ma rewelacyjne.

Wysłane Tapatalkiem
Odpowiedz
#37
Ja używam i polecam Huawei P20 pro - bardzo fajny telefon a i cena w tej chwili przystępna. Dzisiaj natomiast zamówiłem żonie Xiaomi Redmi Note 8 Pro - oczekuję kiedy przyjdzie.
Odpowiedz
#38
Taki mały dupsik za 20 złotych kupiony w markecie, służy już 3 rok. Jak ktoś potrzebuje uchwytu na telefon to polecam wpinany w kratkę samochodową[emoji4] dodatkowo w ciepłych krajach chłodzi nam sprzęt przez wywiew klimy[emoji12] Już raz stary tomtom, kilka ładnych lat temu, przypięty do szyby wyłączył się z przegrzania, a z takim rozwiązaniem jedziemy spokojniej[emoji2][Obrazek: 502cea6cbba79816afb7874d4a704fcf.jpg][Obrazek: 3a7d4596d05581f8c21dda031d08402c.jpg]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#39
Za 2x tyle (39,99) zanabyłem uchwyt do kratki z ładowarką indukcyjną.
Wygodne, bo można co chwilę wysiadać (do zwiedzania) bez plątania się kablami.
Edit:... a taki jak powyżej to mam za 7,99 zł Big Grin
Odpowiedz
#40
No właśnie tanie i dobre [emoji4] do uchwytu mam podpiętą ładowarkę samochodową z kablem [emoji2] na całe szczęście kokpit tak skonstruowany że się kabelek nie pląta[emoji41]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  porady medyczne i nie tylko ... jacky6 28 17,717 26-11-2015,11:06:43
Ostatni post: frytowski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości