Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahtopol - Compelx Genesis
Complex Genesis położony jest przy ulicy Georgi Kondolov 2.
Hotel znajduje się dość blisko plaży. Po wyjściu na zewnątrz kierujemy się w prawo przy hotelu Eskada przez wydmę znajdziemy się na plaży, jest to jakieś 600m.
Część pokoi ma widok na morze, a część na ulicę.
Apartamenty to jeden pokój dzienny z aneksem kuchennym a drugi to sypialnia.
Aneks kuchenny wyposażony w czajnik bezprzewodowy i kuchenkę oraz talerze i sztućce, brak jest natomiast garnków.
Balkony w zależności od pokoju, są duże i bardzo małe, klima jest w pokoju dziennym.
Brak basenu, w hotelu znajduje się winda, na parterze jest Bistro, restauracja i drink bar.
Więc można zjeść na miejscu tanio w bistro jak i zamówić prawdziwe bułgarskie żarełko.
Niestety recepcji nie ma, na miejscu można wynająć w drink barze lub zapytać w bistro, najlepiej przez stronę: http://www.genesis-bg.eu/pagespol.aspx?id=75
Przed hotelem od strony morza znajduje się plac zabaw dla dzieci i jest zejście na dziką kamienista plażę.
Odpowiedz
Teraz na dole jest restauracja. Kompleksem opiekuje się matka właściciela Marija.Mieszka w kompleksie na 3 piętrze. Gra głupa ,że nic nie wie,bo szef. Ona jednak wszystkim trzęsie. Jest też kilkoro polskich właścicieli.
Odpowiedz
nie wiem, czy ceny na stronie są aktualne czy to może obniżka bo nie ma Rosjan, ale ... w tamtym roku po przyjeździe od razu się tam udaliśmy ( zawsze jeździliśmy do BG w ciemno ) i pomijając zniechęcającą minę Mariji - pokazała nam wolne apartamenty i cena była 70E, teraz widzę 51E za 3 pokojowy, ceny 2 pokojowych też spadły,
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
moim zdaniem Apartamenty Genesis są bardzo fajnym rozwiązaniem dla osób, które - tak jak ja - nie lubią być uwiązane do hotelu godzinami serwowania posiłków; na miejscu można sobie przygotować śniadanie (my nie mieliśmy w pokoju żadnego wyposażenia, tzn. nie było talerzy, sztućców, kubków, czajnika, ale zareagowała na naszą prośbę pani opiekująca się apartamentami i te podstawowe naczynia otrzymaliśmy - za małe pieniądze można też kupić w miejscowych sklepikach z agd potrzebne rzeczy);
my trafiliśmy na dość mały, niestety, pokój (mieliśmy tego świadomość składając rezerwację, zdecydowałam się na ten mały, bo chciałam mieć widok na morze), ale za to mieliśmy olbrzymi taras z widokiem na morze i tam miło spędzaliśmy czas Wink w tym roku zrobiliśmy rezerwację z wyprzedzeniem i będziemy się cieszyć i dużym pokojem, i dużym tarasem z widokiem na morze; część pokoi ma rzeczywiście malutkie balkony, ale fajnie, że takowe są; pokoje czyste, wyposażenie odpowiednie, nam wszystko odpowiadało Smile
Podróżować to żyć
H.Ch. Andersen
Odpowiedz
Cześć.
Znalazłem na stronie hotelu Genesis w Achtopolu  informację o możliwości wykupienia opcji
 All inclusive – przy których ceny  są „powiązane”  z pokojami. Czy mam rozumieć, że ( np.) za Studio 2 osobowe cena wynosi  za dobę - 2 x 37 lewów (za nocleg+wyżywienie)?
Czy źle interpretuję te informacje.
Link do strony:  http://www.genesis-bg.eu/pricespol.aspx
Odpowiedz
Dobrze interpretujesz. Ceny są od głowy. Jeśli chcesz opcję all inclusive + alkohol, trzeba liczyć 47 leva. 37 jest za samo wyżywienie, bez napojenia Smile
Odpowiedz
jarek - studio na 2 osoby to 26 euro w sezonie + 47leva full all za osobę
ks. Tischner
Odpowiedz
(11-05-2016, 13:18:30)mastika_fan napisał(a): Dobrze interpretujesz. Ceny są od głowy. Jeśli chcesz opcję all inclusive + alkohol, trzeba liczyć 47 leva. 37 jest za samo wyżywienie, bez napojenia Smile

To nie tak!
alkochol bułgarski wchodzi w All zawsze!
+10 lv jest dla silnego sezonu 03.07- 29.08 /nota bene zle oznaczonego/Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
No jak? Przecież napisali
закуска,обяд,вечеря на блок маса; закуска,обяд и вечеря +всякакъв вид БГ алкохол
малко студио min2/max 2+1 37 лв; 47 лв

chyba, że masz na myśli, że spartaczyli tabelkę, wtedy racja Smile
Odpowiedz
wg mnie też dodatkowe 10 za napitki procentowe, co nie zmienia faktu, że all w BG nie ma sensu, dla mnie zaznaczam
ks. Tischner
Odpowiedz