Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronawirus
#1
Czy może nam zagrozić w wyjeździe ?
Odpowiedz
#2
ja liczę na to, że mi pomoże Angel Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#3
Jak dotrze do Bułgarii na taką skalę jak do Włoch to ceny spadną i to dużo.
Odpowiedz
#4
Кoronawirus zniknie z ciepłą pogodą.
Мłodzi ludzie i dzieci praktycznie nie są zagrożeni, a wirus jest tak niebezpieczny jak grypa dla osób z innymi chorobami i osób starszych.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#5
Tak jest gorzej niestety że Turcja puściła uchodźców, znowu może być zamieszanie

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Nie puscila! To taka zagriwka medialna, że by sobie lepsza pozycja zapewnić przed targowaniu sie o kase.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#7
Korona Wirus Niegrozny.
Odpowiedz
#8
Rakia
Odpowiedz
#9
Rakija i to chyba smokiniowa (tak mi się przypomniało, a to już kilka lat temu na forum było Big Grin Big Grin )
Odpowiedz
#10
No i wykrzakalem:
NADZWYCZAJNE: Dwie pozytywne próbki na koronawirusa w Bułgarii (WIDEO)

Zostało to potwierdzone przez krajową kwaterę główną
Pierwsze dwa przypadki koronawirusa w Bułgarii zostały zarejestrowane. Są wykrywane w Pleven i Gabrovo. Zostało to potwierdzone przez Dowództwo Operacji Narodowych podczas odprawy awaryjnej o północy.

Dwóch pacjentów - mężczyzna 27-letni i kobieta 75-latka, uzyskało wynik pozytywny w pierwszym i drugim teście. Pacjenci byli hospitalizowani kilka dni temu na oddziale dla osób podejrzanych o cierpienie na COVID-19. Są już w dobrym zdrowiu.

„Nie są to w pełni wiarygodne dane i kontynuujemy śledztwa oraz ustanowienie osób kontaktowych. Pozytywne próbki już podróżują do Sofii” - powiedział szef Wojskowej Akademii Medycznej / MMA / generał dywizji Ventzislav Mutafciski. I dodał: „Zero pacjenta zaginęło”.

Materiały zostaną dostarczone dziś do krajowego laboratorium referencyjnego. Pacjenci nie będą przewożeni do innych szpitali.

„Nie możemy powiedzieć, że jest w 100% pozytywny. Pacjenci nie spełniają oczekiwanego profilu. Nie podróżowali za granicę i nie są związani z ryzykownymi miejscami docelowymi. Żadni nowi pacjenci nie będą przyjmowani na oddziały, na których są zakwaterowani. odpisać je ”- powiedział Główny Inspektor Zdrowia dr Angel Kunchev. Dodał, że nawet w niedzielę wyniki okażą się negatywne, a deklarowanie pozytywnych próbek nie jest już niepotrzebnym środkiem.

Minister spraw wewnętrznych Mladen Marinov pomoże również w identyfikacji wszystkich osób, które miały kontakt z chorymi, powiedział minister spraw wewnętrznych Mladen Marinov.

Generał dywizji Mutafchiiski wezwał Bułgarów do przestrzegania higieny osobistej i higieny komunikacji. A osoby podróżujące do ryzykownych miejsc pozostają pod kwarantanną domową.

„Regularnie myj ręce - co najmniej 20 razy dziennie w regularnych odstępach czasu, używaj środków dezynfekujących i nie jeźdź w zatłoczonym transporcie publicznym” - zalecił szef MMA
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości