Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rakija - Transport
#1
Witam, mam pytanie/prośbę :
Czy byłby ktoś chętny i przywiózł mi rakije domową z Bułgarii? 
Pytanie śle do osób z okolic Łodzi lub będący na trasie (jestem z Łodzi, nie ma problemu z dojazdem w umówione miejsce)
Gdyby co mam namiar na rakiję domową w Obzorze. Niestety moje zapasy z tamtego roku się wyczerpały, a ten rok spędzam w Polsce.
Miło by było posmakować tak szlachetnego trunku i w tym roku.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
Widze że hamerukanci znowu chcą blokować gazociąg "turecki potok" zwany u nas "balkanski"
To może ta rura napelnime wspólne z serbów rakija i wyszleme do Europa środkowa i zachodnia.
Zgodnie z haslem:
Rakia Connecting people Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#3
... ja na poważnie, ponawiam pytanie. W tamtym roku do samolotu (3 bagaże) zabrałem 11.5 litra rakiji. Może będzie ktoś chętny pomóc [emoji6]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Jak przyjedziesz na Śląsk odebrać towar a ja dojadę do Bułgarii i zostanie mi troszkę miejsca w bagażniku to Ci mogę coś przywieźć.
Odpowiedz
#5
... dzięki bardzo za chęci, ale to trochę za daleko. Poczekam, może jeszcze się ktoś odezwie [emoji6]




Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Witajcie!Ja też z podobną prośbą -chętnie odkupię rakiję.Już dwa lata nie byliśmy w Bułgarii i wszystkiego brakuje?.Gdyby ktoś z Rzeszowa lub okolic miał zapas rakiji to chętnie kupię?
Odpowiedz
#7
Jaga, jak my sie uda pojechać do Polski pod koniec miesiącu to ci wezma z 2-3 litry.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#8
Wow super!super!Jak mogę pogrymasić to muskatową?Fantastycznie!Dzięki!
Odpowiedz
#9
... to nie fairrrrr dlaczego nikt nie jedzie z/do centrum Polski, [emoji6]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
Jadą ale nie chcą przywozić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości