Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Emeryci tak mają...
Cywile 3 lata od niedawna.

Ciekawostka z Czech:
Korzystaliśmy z EKUZa (małe szycie w ambulatorium chirurgicznym szpitala w Decinie) - tam wszyscy Czesi dają ichniego EKUZa przy rejestracji.
Myślałem, że to tylko za granicą (albo za rzadko bywam u lekarza...Wink)
Odpowiedz
Jeszcze jedna czekawostka.
W Bułgarii pare lat temu za ministra Петър Москов obowiązywal czytnik linii papilarnich przy rejestracii w szpitalach Smile))
Ale mafia lekarska szybko sprawila że to bylo wycofane i dalej 1/3 kasy z NFZ jest okradzana bezczelne Sad
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Gdyby ktoś wzorem Dżeka korzystał z Warty Travel to jest kod zniżkowy: Warta24
Odpowiedz
Dzięki!
Kod dziala 10%.W moim przypadku to ...1 piwkoSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Bateniki, zawsze to coś!
[Obrazek: 1e886277f2b4b358e109947087a1c44a.jpg]

Wysłane z mojego Huawei P20Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ha-ha-ha
Moja polisa tansza od tego piwa, bo tylko 57 PLN Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Warta, 21 dni na 3 osoby, w tym choroby przewlekłe, koszty leczenia 400 tys., ratownictwo - no limit (chociaż dopisali potem assistance zgodnie z OWU), OC 300 tys., NW 25 tys., bagaż 3 tys. (kwoty można w pewnym zakresie regulować).
Z kodem WARTA24 (za który dziękuję ventosa) wyszło 351zł.

Przedtem wyjeżdżałem z axa, ale już nigdy więcej, po tym jak wycofują się z odpowiedzialności np za OC, nie dopełniając swych obowiązków, mimo tego, że wiedzą jakie w podobnych sprawach zapadają wyroki. Mnie też czeka z nimi droga sądowa. Wiem, że pomoce ambulatoryjne na miejscu może i ogarniają, ale to są drobne sprawy.
Odpowiedz
Dzięki za info wolfer bo to jednak dość ważna sprawa żeby również wiedzieć z czego nie korzystać.
Odpowiedz
(29-07-2019,09:58:43)ventosa napisał(a): Gdyby ktoś wzorem Dżeka korzystał z Warty Travel to jest kod zniżkowy: Warta24
Skorzystalismy  z kodu zmnizkowego- Warta24. Na 2 osoby koszt 202 zl: KL-200 000, Assistans zgodnie z OWU, NNW -10 000, OC-100 000, Bagaz podrozny 1000. W pakiecie choroby przewlekle i zdarzenia po alko.
Odpowiedz
Jakby ktoś potrzebował - w związku z wyjazdami narciarskimi - to do Axa Travel (też Travel Sport) kod zniżkowy "50222" na BlackFriday (już działa ale do kiedy to nie wiem)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości