Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportowy Hyde Park
#11
27.05.2015, Warszawa, Finał Ligi Europejskiej: FC Sevilla - Dnipro Dniepropietrowsk.
Jaki wynik obstawiacie. Ja jestem za braćmi Słowianami choć rozum podpowiada, że zwyciężą Hiszpanie.
Mój typ 0:1 dla Dnipro.
Odpowiedz
#12
Już jest 1:1 Krychowiak.

Sorry, 2:1 dla Sevilli - Bacca strzela pięknego gola!

Czyli moje życzeniowe myślenie się nie sprawdza, Sevilla rządzi na boisku.
Odpowiedz
#13
Dopiero skończyłem pracę i zaglądam Smile Ja Sevilla. Tak też obstawiałem, ale kupon padł bo liga litewska się popisała więc PAOK-u nawet już nie sprawdzam Smile

Jak w masło Smile
Odpowiedz
#14
2:2 szok, cztery bramki w pierwszej połowie Smile
Odpowiedz
#15
No,wynik piękny 4 bramki. Końcowy wynik otwwrty.
Odpowiedz
#16
NiezłySmile, każdy spodziewał się przeciętnego meczyku, włączyłem akurat na bramkę Krychowiaka no i... oby tak dalej Smile
Odpowiedz
#17
No i jednak Sevilla Smile
Odpowiedz
#18
Właśnie zlaliśmy Rosjan w Lidze Światowej:
25:20 3 set
25:17 2 set
25:16 1 set
Fajny, dobry mecz.
MVP: Bieniek Mateusz. Absolutny debiutant Smile super.
Odpowiedz
#19
Dzisiaj już cięższy mecz. Nie jest prosto. Na razie 1:2 w setach.

Polska : Rosja
3:2
Ciężko na własne życzenie.
Odpowiedz
#20
Mateusz Bieniek (ur. 5 kwietnia 1994 w Blachowni) – polski siatkarz grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. Obecnie reprezentuje barwy polskiego klubu Effector Kielce.

2 kwietnia 2015 roku otrzymał od trenera Stephane'a Antigi debiutanckie powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski na sezon reprezentacyjny 2015. Wcześniej grał w kadrze B m.in. w Lidze Europejskiej 2014.

Swój debiut w kadrze narodowej miał 28 maja 2015 w wygranym meczu z Rosją (3:0) w ramach fazy grupowej Ligi Światowej zaliczając pełen mecz i zdobywając przy tym statuetkę najlepszego gracza meczu.

źródło: wikipedia


[Obrazek: 0004_CWREA06_W2_IGR_C116_F4.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości