Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne zacne trunki
#1
Proponuje w tym wątku wpisywać inne zacne Bułgarskie trunki, których warto spróbować poza piwem, winem i wódką. Napoje nie koniecznie muszą być alkoholowe.
Odpowiedz
#2
Mastika!


Ostała mi się w piwnicy jeszcze jedna butelka tego zacnego trunku. Teraz tylko ją dobrze zmrozić i będzie na weekend jak znalazł  Big Grin


No i oczywiście nie można zapomnieć o domaszniej rakiji... Smile
Odpowiedz
#3
Menta. W mieszance z mastika drink obloki
Odpowiedz
#4
Pelin. Najlepsze wino jakie kiedykolwiek stworzył człowiek, a wypada wspomnieć, ponieważ nie jest typowym winem Smile
Odpowiedz
#5
Pliska
Dla zwolenników brandy
Odpowiedz
#6
Wink 
Domaszna rakija z czerwonego wina. Z win polecam Mavrud z Asenovgradu (etykiety z klasztorem, najlepsze rezerva). Mam znajomego Pana w Primorsku, który co rok poleca mi rakiję, w zeszłym roku miał robioną z czerwonego wina, inny smak niż biała, ciekawy i zapadający w pamięć. Smile A co do innych napitków, to kiseło młako "bor czvor" i ajran z rana.
Odpowiedz
#7
Może jakieś namiary ?
Zaciekawiła mnie ta rakija z czerwonego wina. Będę w Primorsku w drugiej połowie lipca i chętnie bym popróbował.
Moim faworytem z mocniejszych trunków w Bg jest właśnie rakija zazwyczaj kupowana w sklepie, ale polecam
kupować te droższe. Różnica kilku lv w cenie, w smaku znaczna.
Profilaktycznie w celach zdrowotnych kieliszeczek rano i wieczorem wskazana
Odpowiedz
#8
Jak nie muszą być alkoholowe, to ja popieram Savoy Whisky. Stosunek jakośći do ceny doskonały.
A tanie whisky jest dobre bo jest tanie.
Chłopaki w Metro na rejs pobrali różne wina i okazało się że mezzek był zdecydowanie najlepszy z naszej kolekcji.
Kiro też potwierdził że to pierwsza klasa. Ja winny zdecycowanie nie jestem, ale mi smakowało.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
#9
Hary66 - Savoy Whisky odkryłem parę lat temu i tego się trzymam
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#10
(13-06-2015,09:07:02)peter napisał(a): Hary66 - Savoy Whisky odkryłem parę lat temu i tego się trzymam

Savoy Whisky i Savoy White Rum to był strzał w dziesiątke, od 2009 tylko te trunki preferuje, same jak i w drineczkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości