Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kupić waluty na wakacje?
Rano tąpnięcie na wszystkich walutach 1,5-2%.
Ci co nie kupili niech kupują bo ihmo 4,3/4,35 za EUR całkiem realne w najbliższych tygodniach.
Marcin
Odpowiedz
Godzinę temu kupiłem w kantorze w Gliwicach/Sośnicy po 4,24.
Na szczęście pierwszą połowę waluty kupiłem już w kwietniu po 4,02.
Teraz mam już całą potrzebną kwotę.
Odpowiedz
(29-06-2015, 07:42:01)bzyq_74 napisał(a): Rano tąpnięcie na wszystkich walutach 1,5-2%.
Ci co nie kupili niech kupują bo ihmo 4,3/4,35 za EUR całkiem realne w najbliższych tygodniach.

Niestety nie wygląda to za dobrze.
Pytanie, tylko po co unia w ostatnich latach wpompowała tyle euro w bankrutującą Grecję.
Odpowiedz
Kupione po 4,21!
Odpowiedz
(29-06-2015, 07:42:01)bzyq_74 napisał(a): Rano tąpnięcie na wszystkich walutach 1,5-2%.

Ponieważ rady nic nie kosztują to i moja: nie kupować gdy idzie w górę.
Wyraźnie widać że spekulacyjne próby podbicia ceny EUR/USD nie są skuteczne.
Całego podskoku było ze 2 grosze na EUR, a gazety straszą że hoho.
Kto kupi w panice - przepłaci.
Kto musi bo już wyjeżdża - będzie tez sprzedawał tam po wyższej cenie - mała strata.
Najgorzej wyjdą ci którzy dziś/jutro kupią na sierpień. Zwyżka już była.
Odpowiedz
Święte słowa, nie kupować kiedy media panikują, ja nabędę kilka dni przed wyjazdem, zawsze tak robię i jakoś nigdy wybitnie nie płakałem Smile
Odpowiedz
(29-06-2015, 14:13:22)Slavekk napisał(a):

Kto musi bo już wyjeżdża - będzie tez sprzedawał tam po wyższej cenie - mała strata.
Ja tam żadnej zwyżki nie widzę. Cena 4,2 od miesiąca się mniej więcej utrzymuje. Jeżeli już to dopiero nastąpi. A dobra cena i tak już była gdy 1€ było po 4 PLN.
Odpowiedz
Moja rada kupować w kantorach internetowych. Jak ktoś ma problem mogę pomóc.
Odpowiedz
Ja kupuję w kantorze stacjonarnym i zawsze negocjuję. W tym roku kupiłem (kurs walutomat i kantoronline 4.13, kurs kantorów stacjonarnych 4,24) za 4.10.
Zasada entropii - na tym polega ta zasada, że świat powoli zmierza do nieuporządkowania, i to co było dobre w gorsze się zamienia, i że do chaosu nieustannie wszystko zmierza...
Odpowiedz
(29-06-2015, 14:13:22)Slavekk napisał(a):

Zobaczymy. 
Oceniam tendencje na podstawie linii wsparcia / oporu i z kursu EUR/PLN z ostatnich 2 miesięcy wychodzi mi, że za ok. miesiąc euro będzie w okolicach 4,3 PLN-y. 
Wróćmy do tematu za miesiąc i stwierdzimy kto sie mylił  Cool
Marcin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości